Видавництво Ліра-К
Протягом 30 років незалежності в Україні точилася гостра дискусія між прибічниками різних версій походження українського народу. Переможцем у цій «тридцятилітній» етнологічній війні стала ранньосередньовічна концепція україногенези, біля витоків якої стояв «батько української історії» М. Грушевський та інші українські історики ХІХ ст. Переконливим свідченням походження українців з раннього середньовіччя є велика популярність цієї концепції серед етнологів та освічених громадян сучасної України. Книга містить історію дослідження проблеми походжен- ня українського народу, обґрунтування зазначеної концепції україногенези та перипетії згаданої тривалої дискусії доби незалежності.
Патріотичний календар "Характерник" Малюнки Володимира Реброва.
На Замовлення від 5 шт. надаємо знижку.
Календар можна замовити з логотипом вашої ВЧ (від 10 шт.)
Патріотичний календар "Характерник" Малюнки Володимира Реброва.
На Замовлення від 5 шт. надаємо знижку.
Календар можна замовити з логотипом вашої ВЧ (від 10 шт.)
За потреби параметри та матеріали можуть бути змінені відповідно до вимог замовника.
ПРАЦЮЄМО З ПРИВАТНИМИ ОСОБАМИ ТА З ОРГАНІЗАЦІЯМИ ЧЕРЕЗ КАЗНАЧЕЙСТВО.
Наказ МОУ від 17.08.2017 № 440 — Інструкція з обліку військового майна у ЗСУ (з додатками)
Зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства оборони:
від 27.12.2023 № 779
від 14.09.2020 № 327
від 10.07.2019 № 373
Цей наказ затверджує Інструкцію з визначення механізму організації та ведення обліку військового майна, закріпленого в установленому законодавством порядку за військовими частинами, військовими навчальними закладами, військовими навчальними підрозділами вищих навчальних закладів, установами та організаціями Збройних Сил України, і є підставою для прийняття відповідних рішень посадовими особами Збройних Сил у межах наданих їм повноважень з питань обліку військового майна.
До доктора психологічних наук Свена Бесека у Німеччині звер- тається біженка з України на ім’я Людмила. Вона просить допомогти їй налагодити стосунки з шістнадцятирічним сином Марком, який разом зі своїм батьком мешкає у Швейцарії. Людмила розповідає про щасливе життя Марка з його татом, про їхні мандри світом, які описує з такою точністю, немов подорожує разом з ними. Вона говорить про щоденне спілкування з татом Марка через відеозв’язок, до якого Марк ніколи не долучається, бо сердиться на неї. «Роман пока- зує мені Марка, але Марк завжди або затуляє обличчя, або відвертається. Вчора, наприклад, Марк натягнув на голову футболку – щоб я не бачила його обличчя. Він поводиться, немов мала дитина…».
Після кількох зустрічей з Людмилою у доктора Бесека виникають підозри щодо правдивості її слів, тому він їде спочатку до Швейцарії, де не знаходить ні Марка, ні його батька, а потім – до України. Там він дізнається, що будинок Людмили було повністю зруйновано російською ракетою під час нічного бомбардування міста, а Марк та Роман, які у момент прильоту ракети малися спати в будинку, безслідно зникли.
Перша книжка про українського «Гаррі Поттера» – Іванка Мамая – запрошує вирушити у захопливі мандри Україною і місцями прадідівської слави, щоб зій- тися у першому двобої зі злом. Історія і містика, реальність і вигадка, віра і брехня. Все як завжди у світі людей... і не тільки.
У кожній людині живуть два вовки. Один – чорний – лиходій. Інший – білий, який втілює добро: любов, надію, вірність, сміливість. Ми вибираємо, хто з них у нас живе. А перемагає той вовк, якого ми годуємо!
Василівка! Місто на кордоні світів. Земля обіцяна, Великий Луг і козацька вольниця. Земля вільнолюбних воїнів-вовків.
У навчальному посібнику висвітлено ретроспективу воєнного екоциду як світової небезпеки здоров’ю Людини. Розглянуто проблему нерозповсюдження зброї масового ураження як багатовимі- рний критерій воєнного екоциду. Визначено концепцію екологічної радіохімії в контексті воєнного екоциду. Стверджено та прогнозовано систему превентивних заходів щодо недопущення воєнного екоциду в сучасній інноваційній Україні.
Розраховано на студентів, курсантів та викладачів вищих на- вчальних закладів України, а також співробітників спецслужб.
Досліджено теоретичні й практичні аспекти академічного релігієзнавства, християнської теології та аналізується динаміка духовно-релігійних змін в Україні. Доведено вплив християнської теології на світову культуру, історію і гуманітарну науку.
Для науковців, викладачів релігієзнавства і теології, аспірантів і студентів, а також усіх, хто цікавиться богословським осмисленням української культури та історії.
Навчальний посібник для закладів вищої освіти призначений для підготовки студентів, що слухають лекції англійською мовою спеціальностей «Ветеринарна медицина», «Біотехнології і біоінженерія», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Захист і карантин рослин». Він може бути корисним для іноземних студентів, перекладачів та всіх, хто цікавиться англомовною термінологією в галузі фізики.
Навчальний посібник містить основний лекційний матеріал з фізики англійською мовою та методику виконання робіт лабораторного практикуму українською та англійською мовами. Призначення навчального посібника – допомогти студентам вказаних напрямів оволодіти методами сучасних розділів фізики та біофізики.
Видання містить коротку характеристику та довідкову інформацію про наиважливіші чинні закони та нормативно-правові акти, що регулюють правовии режим та порядок поводження з маином в Зброиних Силах Украіни. Нормативні акти впорядковані за юридичною силою (ієрархією) і датою іх прииняття.
Довідник призначении для віиськовослужбовців, практикуючих юристів, які спеціалізуються в галузі права воєнноі сфери, а також курсантів, студентів, слухачів, ад’юнктів.
«Сіль сонця» — поетична збірка різних тональностей та вібрацій. Мелодійність та щирість автора замиловують «сонцем» — невигаданими історіями жінок; взаємним та нерозділеним коханням; пошуками шляху, зітканого з різних полотен, зібраного з пазлів днів суцвіттям висновків. А «сіль» пам’яті нагадує про пережитий досвід — випробування й зміни в часи війни. Та після темної ночі сходить сонце: нове, яскраве, величне й трохи солоне.
У монографії презентовано авторську інтерпретацію «проблемного поля» культурології в контексті розвитку української гуманістики. До написання монографії авторку спонукало переконання у необхідності як систематизації, так і узагальнення розгалуженої проблематики вітчизняної культурології, активний розвиток якої спостерігаємо від 90-х років минулого століття.
Авторкою систематизовані та узагальнені наріжні ідеї метамодерністів. Освоєні ними ідеї, концепції, методи є ефективними та дозволяють досліджувати нову культуру в особистісному контексті. У монографії розкривається сучасний теоретико-методологічний стан української культурології, а також аргументується авторська модель витоків, сучасного стану та перспектив розвитку культурологічного знання.
Монографія розрахована на фахівців у галузі культурології, теорії та історії культури, проблем сучасної гуманістики, викладачів і студентів гуманітарних за- кладів вищої освіти та всіх, не байдужих до проблем української культури.