Каталог товарів

Оплата

Способи оплати:

Оплата на розрахунковий рахунок (Реквізити: п/р UA333052990000026005005005804 у банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК", ФОП Зарицький Віталій Іванович ЄДРПОУ 2827911054);

Оплата на розрахунковий рахунок може бути здійснена через касу будь-якого банку, через платіжні термінали самообслуговування, або за допомогою інтернет-банкінгу. Оплатити замовлення через додаток вашого банку дуже просто, детальна інструкція нижче.*

Післяплата на відділенні Нової пошти;

Замовлення можна оплатити при отриманні на відділенні готівкою чи банківською карткою.

Оплата для юридичних осіб;

  • Оплата для бюджетних організацій; **

Для бюджетних організацій надаються усі необхідні документи для оплати через державну казначейську службу України (рахунок, накладні, специфікація, угода, та інші). Попередньо усі документи узгоджуються між сторонами електронною поштою після погодження надсилаються оригінали.

 

  • *Приват24: Платежі — ввести IBAN — клікнути на Зарицький Віталій Іванович ФОП — ввести суму
  • Монобанк: Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Інші платежі», оберіть «Платіж за IBAN», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.
  • UКRSІBВАNК: Для оплати на рахунок IBAN оберіть рахунок, з якого бажаєте перевести кошти, натисніть «Перевести» та оберіть «На рахунок в іншому банку», введіть IBAN отримувача, усі необхідні дані та суму переказу.
  • Ощадбанк: Оберіть пункт «Платежі» в головному меню, натисніть «Платежі на довільні реквізити», після чого оберіть «На IBAN з карткового рахунку» або «На IBAN з поточного рахунку», натисніть зірочку у правому верхньому куті та оберіть «Створити шаблон» або «Створити періодичний платіж» і заповніть усі поля.
  • Райффайзен Банк: Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі », оберіть «За реквізитами», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля. –
  • Альфа-Банк: Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», оберіть «За реквізитами», уведіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.
  • ПУМБ: Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Перекази», далі в меню "Створити переказ", далі оберіть "На рахунок" та введіть IBAN, натисніть «Підтвердити» та заповніть усі поля.
  •  
  • **прим. Мінімальна сума замовлення для цього способу оплати – 3000 гривень.

 

 

 

IBAN (International Bank Account Number) – міжнародний номер банківського рахунку. Його призначення – спрощення операцій між банками різних країн. Це стандартна система банківського рахунку в державах Євросоюзу. З 5 серпня 2019 року в Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), що складається з 29 символів. Даний номер вказано в рахунку.

Код ЄДРПОУ  (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України) — унікальний ідентифікаційний номер юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України. Код вказано в рахунку.