Каталог товарів

Публічна оферта

Публічна оферта

Преамбула

Шановний Користувач сайту www.lira-k.com.ua, звертаємо Вашу увагу, що використання в будь-якому вигляді Сайту (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням Вами Замовлень товарів з використанням сайту www.lira-k.com.ua, заповнення заявок, форм і т.п.) означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання Сайту www.lira-k.com.ua, а також є акцептом Вами даної Публічної оферти. Дана Публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної Публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту  www.lira-k.com.ua.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Договір публічної оферти — публічний договір, умови якого згідно зі ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, однакові для всіх Покупців, беззастережне прийняття умов якого Покупцем (оплата Товару відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України) вважається акцептом даного Договору між Продавцем і Покупцем.

Адміністрація — ФО-П Зарицький В.І.

Поштова адреса: 03142, м. Київ, вул. В. Стуса 22/1. www.lira-k.com.ua.

Інтернет-магазин — відповідний програмно-функціональний комплекс, розміщений на офіційному сайті за адресою https://lira-k.com.ua/, який дає змогу ознайомитися з Товаром, його зовнішнім виглядом, характеристиками, ціною, умовами оплати і т.д., зробити відповідне замовлення та ін.

Замовлення — належним чином оформлений і розміщений запит Покупця (заповнені відповідні поля на сайті в розділі «Кошик покупок»), адресований Продавцю, з пропозицією здійснити продаж обраного на сайті переліку Товару, із зазначенням його кількості.

Підтвердження замовлення — повідомлення Продавця про отримання замовлення від Покупця і прийняття такого замовлення до виконання.

Користувач — фізична особа, яка досягла 18-річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і / або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови описані нижче.

Одержувач — особа, зазначена Платником у розділі «Оформлення замовлення», в якості особи, що уповноважена отримати товар. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Одержувачем є Платник.

Платник — особа, яка здійснює оплату замовлення Покупця, якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Платником є Покупець.

Покупець — зареєстрований або незареестрований Користувач, що здійснює замовлення та має намір придбати/купує товари, пропоновані до продажу Продавцем та представлені на сайті www.lira-k.com.ua.

Продавець — юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію з пропозицією придбати визначені товари. Продавцем може бути як Адміністрація так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар на сайті. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

Пропозиція — відомості про товар, розміщені Продавцем на сайті, які включають інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

Сайт — вeб-сайт, що має адресу в мережі інтернет https://lira-k.com.ua/, на окремих сторінках (в розділах) якого розміщено правила (умови) реєстрації, оформлення замовлення, оплати, доставки, повернення товару, а також міститься інформація про Покупця (контактні дані, замовлення, адреси доставки, та ін.), за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

1. Загальні положення

1.1. Цей Договір публічної оферти є публічним Договором відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, умови якого встановлюються однаковими для всіх Покупців і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), що бажають придбати товари, інформація про які міститься на Сайті, в т.ч. регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів та інші умови.

1.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем. Інформація про товар відображається на Сайті і є динамічною. Це означає, що адміністрація Інтернет-магазину в будь-який час, без попереднього повідомлення про це Користувача, може вносити зміни до цього Договору, матеріали та інформацію, що містяться в Інтер1нет-магазині. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за неактуальність інформації на сайті, будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання ресурсу Інтернет-магазину. Визначені зміни вступають в силу після їх публікації на Сайті та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

1.3. Факт оформлення Покупцем замовлення (натисканням на посилання "Оформити замовлення", відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, вважається акцептом даного Договору Покупцем, його згодою з умовами Договору та підтвердженням, що він повністю приймає на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання Сайту і укладення цього Договору, в тому числі згодою Покупця на розсилку йому Продавцем, елетронних листів про статус його замовлення і опитувань для поліпшення якості обслуговування Покупців, всі дії, які ним будуть здійснені, не суперечитимуть умовам даного Договору.

1.4. Будь-які відомості про Товари, що містяться на веб-сайті www.lira-k.com.ua, носять інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, які в повній мірі передають всі властивості і характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань, щодо властивостей і характеристик Товару, перед замовленням Товару йому необхідно звернутися за консультацією до оператора Інтернет-магазину.

1.5. Достатнім доказом прийняття оферти Покупцем (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу товару) є фактична його оплата, отримання товару Покупцем\ Одержувачем.

2. Реєстрація на сайті та порядок оформлення Замовлення

2.1. Для отримання можливості здійснити покупку на сайті Користувачу необов’язково реєструватися на сайті. Для того, щоб здійснити покупку товару на сайті Користувач повинен коректно заповнити обов'язкові поля у формі «Оформлення замовлення».

2.2. Під час заповнення Користувачем обов'язкових полів у формі «Оформлення замовлення», Користувач зобов'язується вказувати інформацію, позначену як обов'язкова, в повному обсязі, а також Користувач несе відповідальність за достовірність, правильність і правдивість як обов'язкової, так і іншої наданої інформації. У разі виявлення будь-якої недостовірності, неправильності або неправдивості інформації, наданої Зареєстрованим Користувачем, Адміністрація Сайту безумовно залишає за собою право в будь-який момент анулювати Замовлення Користувача без будь-яких компенсацій чи відшкодувань.

2.3. Внесенням інформації у реєстраційну форму Сайту, а також оформленням Замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами даного Договору, і всі дії, які ним будуть здійснені, не будуть суперечити умовам цього Договору.

2.4. Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Договір між Покупцем і Продавцем — укладеним, після отримання Покупцем шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, що вказаний при у полі при оформленні замовлення Покупцем, підтвердження факту узгодження та приймання Замовлення, або шляхом надсилання повідомлення на електронну пошту, вказану Покупцем.

2.5. Продавець має право відхилити Замовлення у разі фактичної відсутності товару на складі, шляхом надсилання електронного повідомлення чи здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. У такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, доставкою і передачею замовленого товару Покупцю й оплатою його Продавцю передбачені даним Договором, припиняються, а вартість товару, у випадку сплати за нього, повертається Покупцю, якщо Сторони не дійшли згоди про інше.

2.6. У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем у Покупця, з причин невірно вказаної адреси електронної пошти чи\та номеру телефону, Продавець має право відмінити таке не підтверджене Замовлення.

3. Вартість та умови оплати товарів

3.1. Ціна товару вказана на Сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення, і не включає вартість доставки.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Однак Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як Замовлення було прийнято Продавцем, а Покупець отримав телефонний дзвінок, що підтверджує Замовлення або Покупець здійснив розрахунок за товар.

3.3. Вартість товару сплачується в національній валюті України – гривні.

3.4. Покупець може здійснити оплату замовленого Товару:

 • Оплата на розрахунковий рахунок (Реквізити: п/р UA333052990000026005005005804 у банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК", ФОП Зарицький Віталій Іванович ЄДРПОУ 2827911054);
 • Післяплата на відділенні Нової пошти;
 • Оплата для юридичних осіб;
 • Оплата для бюджетних організацій;

3.5. Користувач / Покупець розуміє і погоджується з тим, що оператором із прийому і проведення платежів за товари, представлені на Сайті є, залежно від обставин, одна з компаній-екваєрів, підключена до Сайту і обрана самостійно Користувачем / Покупцем у процесі здійснення оплати за товар.

3.6. Товар до моменту його отримання Покупцем, повинен бути повністю оплачений Покупцем.

3.7. При анулюванні або відхиленні Замовлення Покупцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а вже витрачені кошти на доставку, понесені до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.

3.8. Повернення грошових коштів може відбуватися на банківську карту, з якої було оплачене замовлення, або, якщо сплата була за реквізитами, то на вказану у замовленні банківську картку.

3.9. Термін повернення грошових коштів до 10 робочіх днів після отримання Продавцем належним чином заповненої заяви на повернення.

4. Порядок передачі товару

4.1. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій.

4.2. Доставка замовленого товару здійснюється протягом строку, визначеного перевізником та способу доставки і рахується від дня комплектації.

4.3. Доставка Замовлення на відділення, на суму більшу ніж 2000 (тисяча) гривень, здійснюється за рахунок Продавця.

4.4. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно обрати спосіб доставки, а саме:

 • Нова пошта на відділення (від 50 грн.), або поштомат (від 50 грн.)
 • Нова пошта кур'єрська доставка за вказаною адресою(від 85 грн.).
 • Укрпошта на відділення (від 40 грн.)
 • Самовивіз (безкоштовно)
 • 4.5. Вартість доставки товарів розраховується за тарифами Компаній, які безпосередньо здійснюють доставку товару. Вся необхідна інформація відносно доставки товарів зазначається Покупцем під час оформлення Замовлення у розділі "Оформлення замовлення" на Сайті.

4.6. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних на Сайті, однак, затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця, у разі виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки по електронній пошті або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

4.7. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

4.8. Перед відправкою Продавцем товару, він перевіряється. При отриманні товару Покупець зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність документів (видаткова накладна, фіскальний чек, то що.) і в разі виявлення невідповідностей на місці пред’явити претензії службі доставки, в іншому випадку претензії, щодо ушкодження товару розгляду Продавцем не підлягають. Продавець не несе відповідальність за дії Компаній, що забезпечують доставку товару Покупцям.

4.9. Покупець має право порушити цілісність пакування товару, провести огляд товару, а також розпорядитися товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд, тільки після його повної оплати. Визначене положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення товару належної і неналежної якості.

4.10. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

4.11. Продавець може обмежувати можливість використання деяких з способів доставки Товару при оформленні Замовлення (п. 4.4.).

5. Гарантійні умови

5.1. Претензії щодо поставки неякісного товару (поліграфічний брак) можуть бути заявлені Покупцем протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів із дня отримання товару.

5.2. Повернення товару неналежної якості (поліграфічний брак) здійснюється протягом 14 робочих днів з дня отримання неякісного товару разом з відповідними документами та за умови дотримання Покупцем зазначеного в цьому Договорі порядку пред’явлення претензій.

6. Повернення товару

6.1. Товар, що пропонуєтся Продавцем до продажу, якщо він належної якості не підлягає поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.

6.2. Повернення товару неналежної якості.

6.2.1. При отриманні товару неналежної якості (поліграфічний брак) Покупець має право на:

 • повернення грошових коштів у розмірі вартості такого товару;
 • заміну неякісного товару, товаром належної якості.

6.2.2. Виявлений поліграфічний брак отриманого товару підтверджується відповідними фотографіями, які разом із зазначенням наступної інформації повинні бути надіслані на електронну пошту Продавця: lira-k@ukr.net;

 • ПІБ Покупця/Одержувача та контактні дані (номер телефону, e-mail);
 • номер та дата замовлення;
 • вартість замовлення;
 • кількість товару з поліграфічним браком.

6.2.3. Вимоги Покупця щодо повернення грошових коштів за неякісний товар повинні бути пред'явлені шляхом направлення письмової заяви, приклад якої надає Продавець, на вищезазначену електронну адресу.

6.2.4. Претензії щодо якості отриманого товару надіслані на електронну пошту розглядаються Продавцем протягом 2-х робочих днів із дня її отримання. У випадку визнання претензії Продавець висилає Покупцю (на e-mail зазначений у претензії) реквізити необхідні для повернення товару. Вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання розрахункового документа, що підтверджує придбання ним товару у Продавця та товару відносно якого є претензії.

6.2.5. Продавець має право не розглядати заяву (претензію) Покупця, щодо неякісного товару відправленого без надання вищевказаних документів або з порушенням порядку повернення неякісного товару до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не надішле вказані документи протягом 7 (семи) днів із дня отримання Продавцем відповідного неякісного товару, зобов'язання Продавця щодо та задоволення претензії Покупця припиняються, і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином та не надані належні документи. Продавець має право відмовитися від отримання неякісного товару, якщо Покупцем при відправленні претензії та неякісного товару було допущено порушення (невірно зазначені реквізити повернення надані Продавцем), що може спричинити настання додаткових фінансових витрат з боку Продавця.

6.2.6. Покупець зобовязується при отриманні товару робити його огляд щодо виявлення ушкоджень. Факт наявності ушкоджень повинен бути зафіксований у момент отримання товару, в противному випадку претензії щодо механічного ушкодження товару розгляду Продавцем не підлягають.  

7. Доступ до Сайту

7.1. Адміністрація докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування Сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань передбачених цією Угодою, а також за шкоду, завдану у зв'язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись:

 • неправомірними діями третіх осіб;
 • збоями в роботі Сайту, зумовленими помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Сайту;
 • відсутністю інтернет-з'єднань між пристроєм Користувача і сервером Сайту, а також між сервером Сайту і мережею Інтернет;
 • проведенням державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Сайту;
 • виконанням оновлень програмного забезпечення Сайту;
 • за застосовним і таким, що набув чинності, рішенням уповноважених органів державної влади.

7.2. З метою недопущення неавторизованного чи автоматичного сканування Сайту, а також використання Сайту з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обгрунтованої підозри у зловживаннях  з боку Користувача, щодо використання сайту Адміністрація залишає за собою право:

 • заблокувати доступ до Сайту;
 • скасувати всі покупки, здійснені шляхом використання неавторизованого доступу;
 • стягнути відшкодування збитків, завданих використанням неавторизованого доступу до Сайту.

7.3. Обліковий запис на Сайті передбачає можливість його використання виключно одним Користувачем Сайту. Не допускається передача даних Облікового запису третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних Облікового запису третім особам або фактів колективного користування Обліковим записом, Адміністрація має право заблокувати цей Обліковий запис і скасувати покупки, зроблені за допомогою такого Облікового запису. 

8. Відповідальність Сторін

8.1. Покупець\Користувач Сайту, погоджується та гарантує не робити будь-яких дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів.

8.2. Приймаючи умови Договору Користувач\Покупець підтверджує, що ознайомлений і згоден із умовами цього Договору.

8.3. Коментарі та інші записи Користувача\Покупця на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

8.4. Користувач/Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних із доставкою товару за невірно вказаною адресою або видачу товару невірно вказаному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача\Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати товару.

8.5. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Платник, повністю лежить на банківських установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Платник. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії.

8.6. Адміністрація не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, процесингових центрів, платіжних систем, операторів зв'язку, банківських установ, сервісів оплати Visa/MasterCard, у результаті яких необхідна інформація, дані не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені. Будь-які претензії і суперечки щодо проведення платежів і отримання грошових повернень Платник надсилає такій самостійно обраній компанії, а в разі неможливості їх вирішення шляхом переговорів, вони вирішуються згідно з положеннями Розділу 8 цього Договору.

8.7. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Покупцеві в разі невідповідності фактичних умов продажу цьому Договору, є надання Покупцеві\Одержувачу права відмовитися від отримання відповідного товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості. Покупець\Одержувач має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару.

8.8. Адміністратор сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

8.9. Відповідальність Адміністратора не може перевищувати вартості придбаних товарів на Сайті та не включає будь-яку упущену вигоду, непрямі збитки, шкоду завдану третім особам.

8.10. Продавець не несе відповідальність за дії компаній, що забезпечують доставку товару Одержувачу / Покупцю, в тому числі за терміни доставки, а також за збереження цілісності товару під час перевезення службами доставки.

8.11. Відповідальність Продавця за зміни умов пропонування до продажу та продажу товару обмежується правом Користувача / Одержувача / Покупця відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього грошових коштів.

9. Вирішення суперечок і застосовне право

9.1. Цей Договір складений відповідно до законодавства України. Користувач\Покупець, який перебуває за межами цієї юрисдикції, повністю погоджується підпорядкувати правовідносини, що виникають під час будь-якого користування Сайтом, законодавству України, а ці умови діють щодо нього в максимальному дозволеному його юрисдикцією обсязі без застосування будь-яких колізійних норм.

9.2. Сторони підтверджують, що в разі, якщо будь-яка умова цього Договору стане або буде визнана недійсною у зв'язку з невідповідністю закону, ця умова не братиметься до уваги або ж Сторонами будуть вживати заходи зі зміни договору в тій мірі, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.

9.3 .Користувач\Покупець визнає і погоджується, що вирішення всіх можливих суперечок, які виникли з відносин між Сторонами і залагодити які Сторони не змогли шляхом переговорів протягом як мінімум 30 днів, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства. України.

9.4. Будь-які претензії та суперечки щодо надання доступу до завантаження Контенту Покупець\Користувач надсилає до Адміністрації, а в разі неможливості їх вирішення шляхом переговорів, вони вирішуються згідно законодавства України.

10. Використання персональних даних Користувача

10.1. Покупець і / або уповноважені особи Покупця надають згоду Продавцю на обробку їх персональних даних, вказаних ними у формі оформлення замовлення (ПІБ, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т.п.). Персональні дані Користувача є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністрацією відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативно-правових актів України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

10.2. Своєю згодою з цим Договором Користувач добровільно надає Адміністрації зазначені в формі замовлення персональні дані для реєстрації в інформаційній системі в якості Користувача, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з Адміністрацією Сайту. Користувач також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Адміністрації.

10.3. Користувач надає Адміністрації право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: записувати персональні дані в бази даних Адміністрації (без додаткового повідомлення Користувача про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у разі необхідності).

10.4. Покупець підтверджує, що ознайомлений з правами суб'єкта персональних даних, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». 

10.5. Користувач / Покупець безпосередньо після реєстрації або в будь-який інший момент може встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Користувач повинен звернутися до Служби підтримки, за телефонами вказаними на Сайті, з відповідним повідомленням. Користувачу також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

10.6. Адміністрація не приймає реєстраційні данні Користувача у випадку їх некоректного заповнення.

10.7. Для цілей, передбачених п. 10.2. цього Договору, Користувач надає Адміністрації право направляти йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру, а також інформацію про інші споживчі пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, viber–повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в реєстраційній формі / Обліковому записі телефонний мобільний номер.

10.8. Дані Користувача, зазначені у даних при оформленні замовлення, є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Адміністрації, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та / або інших органів відповідно до чинного законодавства.

10.9. Відповідальність за недостовірність даних у Обліковому записі несе Користувач.

11. Інші умови

11.1. Всі правила і умови здійснення / виконання окремих дій / операцій, розміщені у відповідних розділах Сайту, є невід'ємними частинами (як Додатки) даного Договору, що визначають зобов'язання для обох Сторін. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті цього Договору, і умови, зазначені в його Додатках (розділах сайту), відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в Додатках. Продаж товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.

11.2. Адміністрація має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст даного Договору і / або Додатків. Зміни в Публічну оферту вступають в силу після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації.

11.3. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даним Договором. У разі незгоди з його умовами Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

11.4. Оформляючи замовлення Покупець підтверджує, що:

 • він ознайомлений та згоден з усіма умовами, викладеними в даній Публічній Оферті, і беззастережно їх приймає;
 • всі дії, які ним будуть здійснені, не суперечитимуть умовам даного Договору.

11.5. Продавець і Покупець підтримують зв'язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв'язку (viber і т.д), додатків, оголошень і / або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надаються в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

11.6. Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилки повідомлень, що стосуються цієї Угоди \ Сайту, він повинен звернутися у Службу підтримки зателефонувавши або направивши електронного листа на електронну пошту, що вказана на Сайті, з проханням відписати його від розсилки. Запит буде виконаний протягом 5 діб з моменту його надходження.

11.7. Адміністрація залишає за собою право блокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця, на думку Продавця, носять ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інших Користувачів\Покупців чи третіх осіб.

11.8. Визнання судом будь-якого положення Договору недійсним, не тягне недійсності інших положень Договору.