Усі товари
Вогонь, вода і сталеві труби
До цієї збірки увійшли твори дуже різних фантастичних напрямків. Містика, казки, горор, козацьке фентезі, просто фентезі. Подорожі в часі, химерна фантасмагорія, гумор, історична фантастика... Головне, що все це – українська фантастика.
Щодо розмаїття жанрів... Як то кажуть, то не баг, а фіча. Бо кожен, хто візьме цю книжку до рук, обов'язково знайде те, на що найсильніше відгукнеться його серце.
Одне з оповідань збірки написано у співавторстві з Максом Пшебильським. І це неймовірний досвід спільної праці.
Приємного читання!
Одного Різдва в Місті
Кожен з мешканців цього Міста – чарівник. А на Різдво тут завжди стаються дива.
Проте якби чудеса здійснювалися за графіком та згідно плану, було б не цікаво, чи не так?
Мешканці Міста теж так вважають. Тому не переймаються, якщо у Переддень Різдва все йде шкереберть. Натомість вони охоче поринають у пригоди та справжні детективні розслідування.
Разом із мешканцями Ванільної вулиці дізнайтеся, куди зник Иоулупуккі; чому солодощі перетворилися на іграшки; що не так із цирком, яким керує мавпа, яка вміє розмовляти; та хто живе під ліжком…
Все буде паляниця
Склали байрактар на заводі, створений він був для війни. Послали його у гарну країну, яка знаходиться біля великої купи багна, що почало розповзатися й хотіло залити маленьку квітучу країну своїм багном, аж бризкало. І став байрактар на захист цієї країни заповзято палити ті брудні плями, що відлітали від великої купи багна.
І прислали на допомогу байрактару іншого гостя з-за моря-океану, що ім'я йому хаймарс. І почав він палити багняні мацаки не згірше байрактару. Тут би мала купа багна спинитися, отримавши копняків звідусіль. Та на те вона і багно, що розуму не має, тож далі повзла й хлюпотіла усіляко.
І зрозумів світ, що просто так те багно не спиниться, й заходився дужче допомагати квітучій країні.
Так і спинили навалу багняну – завдяки допомозі дружній та відвазі, духу незламному і вдачі лихій оборонців країни квітучої та волелюбної.
А там, де багна вигоріло найбільше – пшениця родити чудово стала, адже палене багно виявилося добривами файними.
І з тієї пшениці золотавої хлібороби й донині печуть духм'яні паляниці зі смачною скоринкою.
Пісня з Орбіти
Пісня з орбіти... Вона звучить на честь перемог, на честь нових звершень і досягнень. Вона лунає на орбітах Землі та Марса, Місяця, Юпітера. І звучатиме на орбітах далеких і незвіданих планет, що до них людство лише починає тору- вати свій шлях.
У цій книзі зібрані оповідання сучасних українських фан- тастів, присвячені розмаїттю Всесвіту. На її сторінках читач побуває у близькому і далекому космосі, помандрує в таємні глибини Галактики, відвідає планети Сонячної та інших зоряних систем, спробує порозумітися з позаземним Розумом. Зіткнеться з неймовірними загадками, спізнає радість відкриттів та перемог, ціну дружби та зради, вартість мрій, любов і ненависть, самопожертву. Адже ця книга про наших нащадків, для яких ми будуємо їхнє майбутнє.
Автори присвячують книгу українцям, які наближали й надалі наближують зоряне майбутнє людства. Усім нау- ковцям, конструкторам, астронавтам – синам і дочкам України, що подарували нам зорі.
За Виднокраєм
Що чекає на нас у майбутньому? Чи може технологічний розвиток уберегти людство від катастроф і занепаду? Ми впевнені: якщо вчені й зможуть урятувати світ, українські спеціалісти стоятимуть у їхніх лавах. Час зазирнути за виднокрай!
Йде 31-й рік після відновлення незалежності України. Тридцать один – це зрілість і перший крок нового шляху. Команда сучасних українських фантастів і фантасток зібралася, щоб написати про це – а також згадати нашу чудову авторку і науковцю, Лесю Українку, якій в 2021 році виповнилося би 150. В антологію включене 31 фантастичне оповідання, яке доводить, що слова класиків (та й самі їхні персони!) цілком пасують до сучасності. Класика й досі здатна надихати на карколомні пригоди, незвичайні оповідки та історії про майбутнє.
А ще в антологію входять історії, присвячені 30-й річниці Незалежності – захопливі, веселі, часом страшні, але незмінно наші!
Під обкладинкою багато фантастичних піджанрів: міське та етнічне фентезі, наукова фантастика, містика, чимало фантастики, присвяченої темі російсько-української війни. Але всі історії мають спільну рису. Вони про те, що Україна була, є і буде.
Допоки ми будемо за неї боротися.
Іванко Мамай і дідівська слава : роман.
Перша книжка про українського «Гаррі Поттера» – Іванка Мамая – запрошує вирушити у захопливі ман- дри Україною і місцями прадідівської слави, щоб зій- тися у першому двобої зі злом. Історія і містика, ре- альність і вигадка, віра і брехня. Все як завжди у світі людей... і не тільки.
У кожній людині живуть два вовки. Один – чорний – лиходій. Інший – білий, який втілює добро: любов, на- дію, вірність, сміливість. Ми вибираємо, хто з них у нас живе. А перемагає той вовк, якого ми годуємо!
Василівка! Місто на кордоні світів. Земля обіцяна, Великий Луг і козацька вольниця. Земля вільнолюб- них воїнів-вовків.
В книзі описано героїчний народ України, що дає відсіч окупанту. Тут ми бачимо як історії відважних воїнів, так і звичайних людей. В книзі також є багато поєзії та малюнків Володимира Реброва, що відображає незламну силу українців.
Що буде найважливішим для всього людства, коли прогрес досягне можливості проходити крізь червоточини? Вивчення історії, у її справжньому вигляді! Та проникаючи у минуле, ми ризикуємо змінити сьогодення. Але хто не ризикує, той... А можливо, історія вже змінена...
Після того, як я вивіз дорогоцінний корал з острова Окінава, обдуривши японську систему контролю; пошив у дурні контролерів в аеропорту Дар-ес-Саламу; залишив з носом поліцейських Домініканської Республіки, які проводжали мене на літак в товаристві службового собаки; провіз заборонені речовини через аеропор- ти Брюсселю та Амстердаму, я вирішив, що можу вивезти будь-що і будь-звідки та привезти це будь-куди. Зустрівши у Боготі мою колумбійську квітку Даніелу, я збагнув, що можливість бачитись з нею частіше, ніж раз на рік, напряму залежить від моїх статків. Так я опинився на стежці смарагдового бізнесу.
У Колумбії добувають 80 % від усіх смарагдів у світі. Колумбійські смарагди найкращі, вони утворюються за температури до 800 градусів Цельсія, замбійські, наприклад, 1000–1200 градусів, тому замбійські крихкі. У смарагді є вкраплення – чорні або білі, не буває натуральних смарагдів без прожилків. Ручний спосіб добування найнадійніший, бо коли застосовують динаміт, багато смарагдів пошкоджується. Знайти «гніздо», з якого ростуть смарагди в один бік – це велика удача. Найкращі смарагди добувають на шахтах Чиворо та Музо.
Одна обкладинка – дві історії. Перша про хлопця, з якого знущаються через вроджену ваду. Проте все змінюється, коли в траві під осокорами він знаходить Предмет, з яким його вада стає невидимою для інших. Друга – про соціопатичного чоловіка, який не памятає свого минулого і сахається людей. Утім, доля дарує нагоду змінитися і повернути собі себе. Історії, що відгукнуться кожному, хто бодай раз стояв наскрізь самотній посеред глухого та сліпого світу