Теоретичні та практичні проблеми кримінально-правової охорони водних об’єктів від забруднення, засмічення та виснаження: глобальна, соціальна і правова проблема сучасності

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12991
ISBN: 978-617-520-264-

Автори: Харь І.О.
Теоретичні та практичні проблеми кримінально-правової охорони водних об’єктів від забруднення, засмічення та виснаження: глобальна, соціальна і правова проблема сучасності
240 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Харь І.О.
  Загальна редакція: Харь І.О.
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Київського Інституту інтелектуальної власності та права  Національного університету «Одеська юридична академія»
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 332
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


У монографії проведено комплексне наукове дослідження кримінально-правової охорони водних об’єктів від забруднення, засмічення та виснаження як соціальної, так і правової проблеми сучасності. На підставі глибокого та всебічного вивчення досліджуваних відносин розкриваються теоретико-методологічні засади, витоки, генезис та сучасний стан проблеми, досліджуються об’єктивні і суб’єктивні ознаки цього діяння, відмежування кримінального правопорушення, передбаченого ст. 242 України від суміжних діянь, здійснюється компаративістське дослідження кримінального правопорушення, передбаченого ст. 242 КК України від аналогічних злочинів деяких зарубіжних держав, пропонується вдосконалення чинного законодавства та практики застосування правових приписів у зазначеній сфері.

Видання буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів юридичних ЗВО і факультетів, практичних працівників, а також всіх, хто цікавиться проблемами кримінально-правової охорони водних об’єктів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари