Психологія ефективності фахівця індустрії моди

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12218
ISBN: 978-617-7320-19-6

Автори: Костюченко О
Психологія ефективності фахівця індустрії моди
260 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Костюченко О.В. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 464
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


             У посібнику розглядаються психологічні основи професійної самореалізації фахівців індустрії моди, зокрема, психологічно організованої діяльності та взаємодії, акцентовано на рекреаційних аспектах оптимізації фізичного, психічного й соціально-культурного здоров'я і благополуччя особистості як невід’ємної складової професійної успішності. Наведені приклади відомих та авторських психолого-педагогічних засобів та методик залучення до професійної діяльності на рекреаційній основі. Посібник допоможе оптимізувати практичну підготовку студентів, сформувати практичні вміння адекватності вибору та використання психологічних засобів, надати можливість гармонізувати найближче оточення, взаємовідносини; ознайомитись з теоретичними та методичними засадами формування комунікативної компетентності фахівців індустрії моди; пробудити й реалізувати творчі потенції, які існують у кожній особистості, але придушуються необхідністю адаптації до стандартних умов і вимог.

        Матеріали посібника можуть бути використані для лекційних, семінарських, практичних та лабораторних занять з таких дисциплін: «Психотехнології у фешн-бізнесі», «Рекреалогія», «Психологія», «Психологія художньої творчості», «Прикладна психологія», «Психолого-педагогічні технології», «Психологія особистості», «Соціальна психологія», «Психолого-педагогічна діагностика», «Психологія управління», «Психологія менеджменту» тощо.

              Посібник призначений для студентів середніх і вищих навчальних закладів денної та заочної форм навчання, спеціалістів у галузі краси і моди, дизайну і мистецтва. Може також бути використаний фахівцями, зайнятими у сфері фешн-бізнесу, моди та краси, а також мистецтва, що спеціалізуються у наданні освітніх і виховних послуг. Посібник, безперечно, буде корисним для тих, хто прагне, застосовуючи психологічні знання, практично пізнати себе та оточення, впроваджувати певні психологічні методики у професійній діяльності.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари