English for students of agriculture. 2-ге видання, доповнене і перероблене

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12768
ISBN: 978-617-7320-49-3

Автори: Сільчук О.В.
English for students of agriculture. 2-ге видання, доповнене і перероблене
145 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Сільчук О.В., Воскобойник В.І.
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання:
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 240
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  Мета навчального посібника – забезпечити формування необхідної комунікативної компетентності майбутніх фахівців агрономічних напрямів у сферах професійного спілкування в усній і письмовій формах. Навчальний посібник складається з таких структурних частин: вступ; перша частина (три змістовні модулі (26 тем), друга частина (глосарій агрономічних термінів), третя частина (спеціалізовані тексти для читання); четверта частина (граматичний довідник), список рекомендованої літератури. 

Система вправ забезпечує швидке й ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахової усної та письмової, комунікації, роботи з англомовними текстами професійного спрямування. 

У граматичному довіднику розглядаються основні граматичні явища (морфологія), знання яких необхідно для успішного оволодіння іноземною мовою професійного спілкування. Навчальний посібник для здобувачів вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія», 101 «Екологія», 202 «Захист і карантин рослин», 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари