Сучасні технології конструювання систем автоматизації складних об'єктів (мережеві структури, адаптація, діагностика та прогнозування)

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12241
ISBN: 978-617-7320-34-9

Автори: Ладанюк А. П
Сучасні технології конструювання систем автоматизації складних об'єктів (мережеві структури, адаптація, діагностика та прогнозування)
190 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Ладанюк А. П., Заєць Н. А., Власенко Л. О.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 312
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка 
  Переглянути зміст книги


      У монографії викладені сучасні технології конструювання систем автоматизації, що поєднують в собі розробку, аналіз, проектування та прогнозування процесів функціонування складних об’єктів. Окрім класичних методів діагностики, прогнозування, адаптації та координації розглянуті також генетичні алгоритми, мережеві структури, зокрема, нейронні, ієрархічниі і нечіткі ієрархічні ситуаційно-подієві мережі, методи сценарно-цільового підходу. Наведені варіанти конструювання систем автоматизації на прикладі технологічних комплексів цукрового, молочного та пивного виробництв.

   Монографія буде корисною студентам, аспірантам та інженерам, що спеціалізуються в області автоматичного керування технологічними процесами та інших спеціальностей, які пов’язані з розробкою інтелектуальних підсистем


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари