МЕНЕДЖМЕНТ

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л13011
ISBN: 978-617-520-294-4

Автори: Балашов А. М
Новинка
МЕНЕДЖМЕНТ
660 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: А.М. Балашов, Г.Є. Мошек, А.С. Соломко та ін.
  Загальна редакція: проф. Балашова А.М. та проф. Мошека Г.Є
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку рішенням вченої ради Всеукраїнської Академії наук Публічного управління 
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 646
  Формат: 200*250 мм
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


Навчальний посібник з менеджменту доповнює та усуває прогалини у раніше виданих базових підручниках з менеджменту організації щодо конкретизації і більш глибокого висвітлення управлінських процесів, містить систематизовані та узагальнені сучасні підходи досвідчених вітчизняних і зарубіжних фахівців до ефективного управління організаціями.

Навчальний посібник розроблено у відповідності з програмою курсу "Менеджмент", затвердженого в установленому порядку, та базовим підручником "Основи менеджменту" для вищих навчальних закладів освіти, рекомендованого МОН України, за ред. докт. екон. наук, проф., академіка НАПН України А.А. Мазаракі (Харків: Фоліо, 2014 р.).

Особливістю посібника є те, що всі теоретичні положення підкріплені практичними завданнями, які включають творчі аналітично-розрахункові задачі, ситуаційні завдання (кейси), алгоритми їх вирішення та тести для контролю знань.

Книга містить також розроблений пакет комплексних творчих багатоваріантних аналітично- розрахункових задач, відповідно до програми підготовки фахівців за напрямом "Менеджмент", і призначена для надання допомоги студентам під час підготовки до курсових та державних іспитів з базової освіти.

Особлива увага в навчальному посібнику приділена висвітленню особливостей управління організацією у кризовому стані, спричиненому всесвітньою епідемією COVID-19 та розробці рекомендацій (заходів) щодо забезпечення безпеки і здоров’я персоналу організації на роботі та під час карантинних обмежень.

Виходячи із багаторічного вітчизняного і зарубіжного досвіду підготовки керівників організацій та зростаючих вимог до їх професійних і морально-етичних якостей, в посібнику розроблено Комплексну удосконалену модель сучасного менеджера (Top management).

Призначений для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, менеджерів різних рівнів та підприємців.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари