Конституційно-правова модель місцевого самоврядування в Швейцарії

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12410
ISBN: 978-617-7507-91-7

Автори: Чернеженко О
Конституційно-правова модель місцевого самоврядування в Швейцарії
200 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Чернеженко О.М.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Національної академії внутрішніх справ 
  Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 192
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


    Монографія присвячена вивченню елементів системи місцевого управління та специфіки правового регулювання місцевої організації влади у Швейцарії, а також актуальним проблемам конституційно-правового регулювання місцевого самоврядування у Швейцарії на сучасному етапі. Досліджуються форми здійснення місцевого самоврядування, визначаються конституційно-правове закріплення компетенції муніципальних утворень і фінансові основи місцевого самоврядування у Швейцарії. Досліджується еволюція моделі місцевого управління у Швейцарії. Приділяється увага сучасним проблемам швейцарської муніципальної системи.

   Обгрунтовуються теоретичні основи місцевого самоврядування та особливості їх реалізації в аспекті швейцарського федералізму. Розглядаються особливості взаємодії центральних органів влади та органів місцевої влади. Висвітлюються взаємовідносини між федеральними та кантональними органами, які базуються на принципі субсидіарності, а також вивчаються основні тенденції розвитку муніципальної системи Швейцарії на сучасному етапі. Приділяється увага вивченню питання фіскальної децентралізації, яка є найбільш ефективним засобом створення економічної основи місцевого самоврядування.

   Розраховано на досвідчених та молодих науковців, викладачів вищих навчальних закладів і магістрів у сфері права та публічного управління, представників інститутів громадянського суспільства

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари