Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12709
ISBN: 978-617-7844-70-8

Автори: Федоренко В.
Конституційні права і свободи людини та їх гарантування й захист в Україні
110 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Федоренко В.Л.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України 
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 138
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


   Наукове видання присвячено проблемам теорії та практики утвердження, гарантування та захисту конституційних прав і свобод людини в Україні. Висвітлюється генезис політико-правової думки і міжнародної та конституційної правотворчої та правозастосовної практики у сфері основоположних прав людини і громадянина, а також поняття цієї ключової категорії конституційного права. Аналізуються основні, найбільш поширені класифікації конституційних прав і свобод людини та громадянина та наводиться їх система. Подано комплексну характеристику основних видів конституційних прав і свобод людини.

Висвітлюються питання гарантування та захисту конституційних прав і свобод людини та громадянина в Україні. Приділено увагу змісту та процедурним аспектам захисту конституційних прав і свобод людини в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Монографія розрахована на науковців, правозахисників, а також усіх, хто цікавиться конституційними правами і свободами людини та їх захистом в Україні. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари