Методика викладання українського народного танцю

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12350
ISBN: 978-617-7507-47-4

Автори: Зубатов С. Л
Топ Продажів
Методика викладання українського народного танцю
480 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Зубатов С. Л.
  Загальна редакція:
  Тип видання: підручник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 376
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


   Пропонований підручник охоплює матеріал першого року навчання з українського народного танцю. Містить у собі методику викладання українського народного танцю Наддніпрянщини, а також накопичений досвід та сучасний погляд на розвиток хореографічного танцювального мистецтва. Він допоможе викладачеві дотримуватися чіткої системи подання матеріалу. 

   Підручник складається з чотирьох розділів. У першому розділі матеріал побудований на основних існуючих положеннях, елементах та рухах танців Наддніпрянщини, що надає змогу хореографу вміло використовувати «азбуку» українського танцю, на основі якої можна створювати власні варіанти. У другому розділі автор пропонує свій варіант побудови занять біля станка, також пропонує одинадцять вправ, різних за характером виконання, розроблених на основі специфічних рис різних регіонів України. У третьому розділі подано цільні танцювальні композиції та опис танців, характерних для Наддніпрянщини. Четвертий розділ містить у собі матеріал про народний одяг цього регіону. 

    Підручник розраховано на студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів. Його можуть використати керівники та учасники аматорських ансамблів танцю, а також усі, хто хоче поглибити свої знання з українського танцю. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари