Оптимізаційні методи і моделі. Моделювання засобами MS Excel

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12112
ISBN: 978-617-720-03-5

Автори: Кузьмичов А.
Оптимізаційні методи і моделі. Моделювання засобами MS Excel
210 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Кузьмичов А. І. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано Вченою радою
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 216  
  Формат: В5, 70*100/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


На прикладах розв’язання біля 100 оптимізаційних задач різного типу демонструється техніка формування, аналізу, прийняття та супроводження управлінських рішень шляхом побудови й реалізації відповідних оптимізаційних моделей в середовищі електронних таблиць Excel із застосуванням вбудованого стандартного засобу – спеціалізованої програмної надбудови-обчислю­вача Excel Solver (Поиск решения).

Інтелектуальна інформаційна технологія оптимізаційного моделювання вивчається у нормативній дисципліні «Оптимізаційні методи і моделі» та споріднених із нею дисциплінах, які викладаються для студентів з менеджменту, економіки, комп'ютерних наук та інженерії: «Математичне програмування», «Дослідження операцій», «Економіко-математичне моделювання», «Економічна кібернетика», «Операційний менеджмент», «Чисельні методи та комп'ютерне моделювання», «Моделювання та оптимізація технологічних процесів» тощо (найближчий англомовний аналог – Management Science). У цьому виданні засоби MS Excel використовуються як доступний й ефективний інструментар підтримки цієї технології.

Посібник адресовано студентам, аспірантам та слухачам програм МВА для самостійних занять. Для менеджерів-практиків це посібник-довідник для створення власних кількісних моделей й їх застосування для формування зважених й обґрунтованих управлінських рішень.

Посібник складається з двох частин: паперова частина (ця книжка) містить матеріал, що застосовується на лекціях та електронна частина (задачі) використовується на практичних заняттях й у самостійній роботі.  

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари