Менеджмент

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12158
ISBN: 978-966-2609-55-4

Автори: Мошек Г.Є.
Менеджмент
290 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Мошек Г.Є. , Ковальчук М.М., Поканєвич Ю.В. , Погодаєв І.В. , Сиваненко Г.П. , Соломко А.С. , Юрківська Т.Р. 
  Загальна редакція: Мошек Г.Є. 
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 548
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


У навчальному посібнику узагальнено і систематизовано сучасні підходи до менеджменту організації вітчизняних і зарубіжних фахівців у галузі управління, детально і в логічній послідовності розглянуто програмні питання фундаментальної нормативної дисципліни «Менеджмент».

При розробці структури і змісту висвітлення програмних питань з курсу «Менеджмент», формуванні завдань для практичних та семінарських занять, а також здійснення модульного контролю знань студентів, авторами враховано багаторічний досвід викладення дисциплін менеджерського циклу в Київському національному торговельно-економічному університеті.

До кожної теми надаються методичні вказівки щодо її вивчення, модульні практичні завдання у вигляді творчих аналітично-розрахункових задач, кейсів та алгоритми їх розв’язування, контрольні завдання для самостійної роботи та тести для контролю і оцінювання отриманих знань, перелік питань, тестових завдань для прийняття іспитів (заліків), а також термінологічний словник.

Особливістю навчального посібника є те, що він ґрунтується на сучасних літературних джерелах і ресурсах Internet; усі творчі аналітично-розрахункові задачі та кейси підготовлені за матеріалами конкретних підприємств, що дасть змогу студентам наблизитися до реальних умов їх діяльності і набути навичок щодо конкретних технологій управлінської роботи.

Розрахований на студентів усіх спеціальностей, викладачів вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів і може використовуватись як за дистанційною, так і за іншими формами навчання.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари