Методика викладання українського народного танцю. Другий рік навчання

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12450
ISBN: 978-617-7605-17-0

Автори: Зубатов С. Л
Топ Продажів
Методика викладання українського народного танцю. Другий рік навчання
520 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Зубатов С. Л.
  Загальна редакція:
  Тип видання: підручник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 416
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


    Пропонований підручник охоплює матеріал другого року навчання з українського народного танцю західних областей України. Містить у собі методику викладання українського народного танцю Карпатського краю. 

    Підручник складається з п’яти розділів. У першому розділі подано етнографічне районування Західної України та характерні особливості танців Карпатського краю. У другому розділі матеріал побудований на основних існуючих положеннях, елементах та рухах танців Західної України. У третьому розділі вміщено рекомендації щодо вивчення вправ біля станка, а також запропоновано варіант побудови занять біля станка на основі лексики танців західних областей України. У четвертому розділі розглядаються цільові танцювальні композиції, етюди, описано характерні для Західної України танці. П’ятий розділ містить матеріал про народний одяг цього регіону. Книга ілюстрована, доповнена нотним матеріалом.

Підручник розраховано на студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів. Його можуть використати керівники та учасники аматорських ансамблів танцю, а також усі, хто хоче поглибити свої знання з українського танцю.  


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари