Повернення

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку Товар (друкованні видання), за зверненням Покупця, буде обміняний на аналогічний Товар належної якості. У випадку відсутності аналогічного товару належної якості Продавець здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутого товару. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації, розмазування фарби, нечіткий друк, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.

Покупець має право повернути бракований Товар протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, звернувшись за тел.: (067) 820-84-77, або написавши на e-mail: lira-k@ukr.net. При оформленні заявки на повернення Товару слід зазначити реквізити для повернення коштів (банківська карта). Повернення бракованого Товару здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем Товару з елементами поліграфічного браку.