Фізика

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л22226
ISBN: 978-617-7320-25-7

Автори: Посудін Ю.І.
Фізика
340 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Посудін Ю.І.
  Загальна редакція:
  Тип видання: підручник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою  
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 472
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


     У підручнику наведені основні положення, закони та теорії з курсу загальної фізики для студентів ветеринарних, сільськогосподарських, екологічних, лісогосподарських та інших спеціальностей, для яких фізика не є домінуючою дисципліною, але які мають справу з вивченням живих організмів та оточуючого їх середовища. Підручник може бути також використаний студентами біологічних, медичних та педагогічних спеціальностей.

    Розглянуто фізичні процеси, що відбуваються у живому організмі, та механізми, які становлять основу життєдіяльності людини, тварини та рослини під впливом навколишнього середовища. Викладено проблеми дії зовнішніх фізичних факторів на живі організми та їх здатності реагувати на ці фактори. Приділено увагу принципам дії та можливим застосуванням сучасних фізичних методів та приладів у практичній діяльності майбутнього спеціаліста.

Підручник містить приклади розв’язування практичних біофізичних проблем, контрольні завдання для перевірки засвоєння матеріалу студентами та контрольні запитання, відповіді на які студенти зможуть дати у разі ознайомлення із відповідними розділами підручника. Довідковий матеріал представлений у додатку.

Підручник призначений для студентів вищих навчальних закладів.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари