Політологія. Ч/Б

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л52912
ISBN: 978-617-520-148-0

Автори: Міщенко А.Б.
Політологія. Ч/Б
150 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Міщенко А.Б. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: Навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Київського національного університету культури і мистецтв як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 102
  Формат: В5
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


Посібник містить  систематизований  виклад  найважливіших  явищ  та  процесів у сфері політичної науки та прикладного політологічного знання з урахуванням теоретико-методологічних доробків вітчизняних та зарубіжних вчених. Особливий формат посібника, що оформлений у вигляді схем, таблиць та коротких коментарів до них, забезпечує зрозумілий та доступний формат засвоєння знань щодо історії та теорії політичних вчень, місця й ролі політичних суб’єктів, проблем легальної влади та легітимних механізмів її утримання, форм держави та основних типів політичних режимів. Окремо розкриваються питання суспільно-політичних об’єднань та їх місця у розвитку країн і націй, різновиди партійної та виборчої систем, а також форм політичної свідомості та культури. Детально описані характеристики світової політики, міжнародних організацій, форм міждержавної взаємодії та особливостей участі України у глобальних процесах.

Навчальний посібник рекомендовано для студентів усіх спеціальностей вищих навчальних закладів та тим, хто переймається й цікавиться політологією як наукою та політикою як сферою життєдіяльності.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари