Інформаційна культура особи, суспільства, організації

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12922
ISBN: 978-617-520-160-2

Автори: Палеха Ю. І.
Інформаційна культура особи, суспільства, організації
240 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Палеха Ю. І.
  Загальна редакція: Палеха Ю. І.
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до видання рішенням  Науково-методичної підкомісії науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України  
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 404
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


У монографії розкрита суть і структура інформаційної культури як феномену сучасності, охарактеризовані в залежності від суб’єкта її три основні рівні. 

На рівні культури інформаційного суспільства розкрито характеристики та побудовано його модель, охарактеризовані напрями розвитку та  виокремлено проблеми, виділені питання інформатизації, інформаційної безпеки, збереження культурної спадщини, правового регулювання у сфері інформаційних відносин. Окремо увиразнено питання формування сучасного інформаційного ринку, дана характеристика апаратним засобам і телекомунікаційному обладнанню, інформаційним та програмним продуктам, інформаційним послугам.

На рівні інформаційної культури особистості, як частки її загальної культури, проаналізовано основні компетентності, які забезпечують цілеспрямовану діяльність індивіда щодо оптимального задоволення власних інформаційних потреб, його спроможності вільно орієнтуватися в інформаційному середовищі. 

Особливу увагу приділено питанням інформаційної культури організації як складника інформаційної культури суспільства, що характеризує ступінь спільних досягнень її працівників у створенні інформаційних продуктів та послуг, в усіх можливих видах роботи з інформацією, впровадженні і застосуванні новітніх інформаційних систем і технологій.

Видання призначено для студентів, аспірантів та викладачів зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», слухачів курсів перепідготовки керівних кадрів культури і мистецтв, слухачів системи підвищення професійної кваліфікації.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари