Божий посланець: роман

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12734
ISBN: 978-617-7910-00-7

Автори: Матічин Я.
Божий посланець: роман
182 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Ярослава Матічин
  Загальна редакція:
  Тип видання: роман
  Видання:
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 316
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  “Одягнений силою з висоти” апостол Андрій, прозваний Первозванним за жеребом отримав землі Понту…

Кожна людина приходить в цей світ з певною місією. Головне, чистим серцем і душею відчути це покликання і вирушити в дорогу. Часом той шлях тернистий і нелегкий, але він веде до Небесного дому, тому випробування загартовують і зміцнюють сміливців.

Археолог Андрій йде за мрією — його чекає Крим, втрачена батьківщина його предків. Він одержимий ідеєю віднайдення витоків ідентичності цієї землі. Давні таври і перші християнські святині. Молодий науковець не сам, йому допомагає небесний патрон — Первозванний, який колись вже приніс у цей край Благу Вістку. Істамбул, Херсонес, Созополь, Амальфі, Патри — шлях Євангеліє, шлях до хресної смерті, шлях до Неба. Майдан, Небесна Сотня, анексія Криму, війна на Сході… — новітній хресний шлях воїнів Світла…

Хто не знає минулого, втрачає майбутнє. Проте на шляху до мрії є перешкоди і втрати. Все має свою ціну, часом надто високу. Кохання і зрада, батьки і діти. Ірина, Оксанка, Христина — найдорожчі жінки, заради яких прихилив би небо. Але тільки справжні почуття проходять випробування. Любов, яка рятує від смерті, дарує надію, все прощає, ніколи не проминає, справжня і вічна.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари