Сучасні концепції документно-інформаційної науки: підготовка фахівців за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12840
ISBN: 978-617-520-051-3

Автори: Матвієнко О.
Топ Продажів
Сучасні концепції документно-інформаційної науки: підготовка фахівців за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
110 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Матвієнко О. В., Цивін М. Н., Гуменчук А. В.
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчально-методичний посібник  
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Київського національного університету культури і мистецтв 
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 140
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


Навчально-методичне видання присвячене розгляду проблем, основних суперечностей і викликів, які постають перед вищою документно-інформаційною освітою в Україні у їх зв’язку із сучасними тенденціями розвитку документно-інформаційної науки.

Посібник відповідає чинній освітній програмі підготовки магістрів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і є змістовою складовою лекційного курсу навчальної дисципліни «Сучасні концепції документно-інформаційної науки», містить практичні завдання й запитання для самоперевірки.

Частина матеріалів, представлених  у даному  виданні, була  використана у навчально-методичному посібнику Матвієнко О. В., Цивін М. Н. «Концепція професійного спрямування за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Київ: Центр учбової літератури, 2018. 101 с

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари