Основи наукових досліджень та науково-технічної творчості

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12727
ISBN: 978-617-7844-78-4

Автори: Онищенко В.О
Основи наукових досліджень та науково-технічної творчості
160 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Онищенко В.О., Срібнюк С.М., Коробко Б.О., Матяш О.В.
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку науково-методичною радою Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 280
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


   У посібнику розглянуто основні поняття, зміст і функції науки, форми її організації та управління, систему підготовки наукових кадрів в Україні. Висвітлено питання організації та проведення наукових досліджень і їх інформаційного забезпечення, а також особливості науково-технічної праці.

У навчальному посібнику розглядаються задачі прискорення науково-технічного процесу, розвитку науки, яка направлена на вживання заходів щодо поліпшення якості підготовки фахівців з вищою освітою.

Значну увагу приділено використанню фізичних ефектів та сучасних методів технічної творчості при формуванні ідей і технічних рішень, направлених на активізацію і наукову організацію творчого процесу і правила подолання технічних протиріч при розв’язанні винахідницьких задач.

Посібник призначений для широкого кола читачів, студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів та інженерно-технічних працівників наукових установ і підприємств.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари