Міжнародний туристичний бізнес і логістика в туризмі: Кн. 1. Міжнародний туристичний бізнес.

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12932
ISBN: 978-617-7910-54-0

Автори: Смирнов І.Г.
Міжнародний туристичний бізнес і логістика в туризмі: Кн. 1. Міжнародний туристичний бізнес.
390 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Смирнов І.Г., Любіцева О.О.
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано рішенням Вченої ради географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 288
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


Розкрито особливості міжнародного туристичного бізнесу. Навчальний посібник складається з 2-х частин – теоретичної і практичної (кейсів). У теоретичній частині розглянуто міжнародний туристичний бізнес (МТБ) як феномен сучасного світу, теорії МТБ, особливості МТБ як ринку послуг, економічні функції МТБ, компонентну структуру МТБ, регіональну структуру МТБ, міжнародні туристичні організації, нові форми МТБ в умовах глобалізації. Особливу увагу приділено проблемам функціонування МТБ в умовах пандемії COVID-19. Пропонуються тести для тематичного та підсумкового модульного контролю. Практична частина навчального посібника містить 12 кейсів, які ілюструють і доповнюють теоретичні положення, у т.ч. англійською мовою. Кейси мають перелік питань до обговорення.

Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, а також практичних працівників туристичної галузі, всіх, кого цікавлять проблеми міжнародного туристичного бізнесу та логістики.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари