Інформаційна культура

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л52557
ISBN: 978-617-7844-94-4

Автори: Палеха Ю. І.
Інформаційна культура
320 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Палеха Ю. І., Палеха О.Ю., Горбань Ю.І.
  Загальна редакція: проф. Палехи Ю.І. 
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до видання рішенням Вченої Ради ПВНЗ “Європейський університет” 
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 400
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


У виданні розкрита суть і структура інформаційної культури як феномену сучасності, охарактеризовані в залежності від суб’єкта її три основні рівні. 

На рівні культури інформаційного суспільства розкрито характеристики та побудовано його модель, охарактеризовані напрями розвитку та виокремлено проблеми, виділені питання інформатизації, інформаційної безпеки, збереження культурної спадщини, правового регулювання у сфері інформаційних відносин. Окремо увиразнено питання формування сучасного інформаційного ринку, дана характеристика апаратним засобам і телекомунікаційному обладнанню, інформаційним та програмним продуктам, інформаційним послугам.

На рівні інформаційної культури особистості, як частки її загальної культури, проаналізовано основні компетентності, які забезпечують цілеспрямовану діяльність індивіда щодо оптимального задоволення власних інформаційних потреб, його спроможності вільно орієнтуватися в інформаційному середовищі. 

Особливу увагу приділено питанням інформаційної культури організації як складника інформаційної культури суспільства, що характеризує ступінь спільних досягнень її працівників у створенні інформаційних продуктів та послуг, в усіх можливих видах роботи з інформацією, впровадженні і застосуванні новітніх інформаційних систем і технологій.

Видання призначено для студентів, аспірантів та викладачів зі спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, слухачів курсів перепідготовки керівних кадрів культури і мистецтв, слухачів системи підвищення професійної кваліфікації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари