Історія англійської мови. Матеріали до лекцій і семінарів. Вправи. Тести. Ключі для самоконтролю / History of the English Language Materials to Lectures and Seminars Exercises. Tests. Keys for Self-Control

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12894
ISBN: 978-617-520-125-1

Автори: Сабо O. A.
Історія англійської мови. Матеріали до лекцій і семінарів. Вправи. Тести. Ключі для самоконтролю / History of the English Language Materials to Lectures and Seminars Exercises. Tests. Keys for Self-Control
260 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Сабо O. A. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: Матеріали до лекцій і семінарів
  Видання: Друкується за рішенням вченої ради Київського національного лінгвістичного університету
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 232
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


Англомовний посібник з «Історії англійської мови»містить найсуттєвіші положення курсу, що подаються у наочній формі і охоплює усі періоди розвитку англійської мови, починаючи  з прагерманського періоду.  

Матеріал ретельно розбито по відповідних темах та підтемах. При поданні теоретичного матеріалу у вигляді таблиць, з правого боку залишається вільне місце для нотаток, які можна робити під час прослуховування лекції, при опрацюванні рекомендованої літератури та при виконанні вправ, більшість яких забезпечена ключами. Надається зразок аналізу давньоанглійського тексту та вимоги до виконання цього завдання. Окрім чималої кількості вправ з ключами і тестів до кожної з тем, посібник  містить узагальнюючі вправи, що готують студента до написання МКР.

Мета посібника – забезпечити подання великого за обсягом матеріалу у компактній формі, можливість його використання в якості наочності в аудиторії та для самостійної роботи, завдячуючи ключам.  Побудова посібника  дозволяє студентам засвоїти деякі основні положення курсу ще до початку семінарів.

Для студентів філологічних факультетів ЗВО та викладачів англійської мови.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари