Education (Освіта)

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12729
ISBN: 978-617-7844-91-3

Автори: Л.В. Павліче
Education (Освіта)
144 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Л.В. Павліченко, О.В. Пономаренко
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчально-методична розробка до академічної дисципліни «Англійська мова: практичний курс»
  Видання: Рекомендовано до друку на засіданні Вченої Ради Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 142
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  Навчально-методична розробка «Education (Освіта)» містить країнознавчі тексти, комплекс різноманітних завдань, тестів, спрямованих на вивчення лексичних одиниць із теми, розвиток зв’язного мовлення, удосконалення комунікативних навичок. У матеріалах розробки використані також автентичні відео з англомовних Інтернет сайтів, на основі яких створена система вправ на розвиток комунікативних навичок і закріплення лексичного матеріалу. Окремі завдання спонукають студентів до креативного мислення, виконання творчих проектів і роботи з мультимедійними платформами. Прикінцеві тести уможливлюють контроль засвоєння лексичного контенту.

Запропонована навчально-методична розробка підготовлена й апробована на кафедрі англійської філології та міжкультурної комунікації Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка філології і призначена для студентів факультетів іноземних мов, а також усіх, хто вивчає англійську мову самостійно.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари