Втрачений шанс: пригоди, детектив

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л52773
ISBN: 978-617-7910-60-1

Автори: Бондар О.
Втрачений шанс: пригоди, детектив
220 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Бондар О. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: роман
  Видання: пригоди, детектив
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 270
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


 Пошук скарбів, боротьба з конкурентами та любовний трикутник. У лиховісні 90-ті роки міліція знешкодила банду, яка тероризувала мешканців області вбивствами й грабунками. Міліція перестріляла злочинців у сільському будинку. Чомусь усі випустили з уваги, що не знайдено награбованого. Окрім керівника операції, заступника начальника УМВС. Той придбав будинок і протягом чверті століття марно намагається відшукати схований скарб.

Лікарі ставлять екс-полковнику невтішний діагноз: йому залишилося жити кілька місяців. Нерозгадана таємниця не дає спокою колишньому міліцейському начальнику, він звертається за допомогою до приватної детективної фірми «Есмеральда».

Події розгортаються у сільській місцевості, де надто неспокійно через акції протесту колишніх бійців АТО проти корумпованого сільського голови та спроби Нацгвардійців загасити спонтанний бунт. Окрім «Есмеральди» за скарбом полюють син закатованого бандитами подружжя та один із бандитів, якому раніше вдалося втекти від правоохоронців.

У романі в іронічній манері показуються сучасні реалії: корумпована місцева влада й поліція, безпринципність працівників спецслужби, безправність сільських мешканців.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари