Основи техніки та технології збагачення корисних копалин

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12771
ISBN: 978-617-7910-58-8

Автори: Білецький В.
Основи техніки та технології збагачення корисних копалин
640 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Білецький В.С., Олійник Т.А., Смирнов В.О., Скляр Л.В
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку рішенням Вченої ради Криворізького національного університету
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 634
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


  Посібник є системною комплексною навчальною книгою, в якій викладено питання техніки і технології підготовчих, основних і заключних операцій збагачення корисних копалин. 
Викладені основи техніки і технології процесів дроблення, подрібнення і грохочення корисних копалин. Розглянуті основні конструкції технологічного обладнання, його принцип дії і технологічні характеристики. Подано методики і приклади розрахунку схем дроблення і подрібнення корисних копалин.
Викладені основи техніки і технології процесів гравітаційного, флотаційного, магнітного, електричного, а також спеціальних процесів збагачення корисних копалин. Розглянуті основні конструкції технологічного обладнання, його принцип дії і технологічні характеристики. 
Викладені основи техніки і технології процесів зневоднення, фільт¬ру¬вання, центрифугування, сушіння продуктів збагачення і очищення стічних вод. Крім того, описана техніка і основи технології знепилення на збагачувальних фабриках, грудкування, зокрема, брикетування корисних копалин. Описане хвостове господарство і водопостачання збагачувальних фабрик. Розглянуті основні конструкції технологічного обладнання, його принцип дії і технологічні характеристики. 
Видання призначене для студентів вузів та фахівців гірничих спеціальностей. Книга може слугувати посібником для магістрів та аспірантів зі спеціальності «Збагачення корисних копалин».

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари