Таємниця Підкарпаття. Фентезі

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12998
ISBN: 978-617-520-280-7

Автори: Тимченко О.
Топ Продажів
Таємниця Підкарпаття. Фентезі
175 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Тимченко Ольга 
  Загальна редакція: Тимченко Ольга 
  Тип видання: повість
  Видання:
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок:220
  Формат: 60*84
  Обкладинка: м`яка
  Переглянути зміст книги


Під час поїздки з батьками на водоспад Шипіт Майя, Сер- гійко та кіт Лірі потрапляють в Нижній світ – Підкарпаття. Їх зустрічають чудернацькі мешканці, які замість інтернету вико- ристовують грибницю. А Лірі виявляється не простим котом. Підкарпатці жаліються на загарбника Угра та його злу армію, яка руйнує домівки та викрадає жителів. Тільки діти зможуть їх перемогти, адже так колись передбачив мудрило-шаман.

Хоча Сергійко – не найсміливіший хлопчик, а Майя – не над- то послідовна дівчинка, діти готові допомогти підкарпатцям. На них чекають захоплюючі мандрівки іншими світами, складні випробування, неочікувані загадки, великі битви, нові друзі та навіть вправи з медитації. Чи зможуть брат і сестра подолати бридкого Угра чи ні – це стане лише початком великої історії, яка буде вирішувати долю всієї планети.

В книзі підіймаються питання екологічного співіснування всіх живих істот, трансформації страхів, питання штучного ін- телекту, любові до читання і до сучасної української культури. І все це заправлено гумором та карколомними пригодами оди- надцятирічних брата та сестри.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре