Технічна експлуатація та реконструкція будівель. Архітектура будівель та споруд. Книга 4. Підручник-довідник

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12508
ISBN: 978-966-2771-82-4

Автори: Плоский В. О
Новинка
Технічна експлуатація та реконструкція будівель. Архітектура будівель та споруд. Книга 4. Підручник-довідник
590 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Плоский В. О., Гетун Г. В.
  Загальна редакція:
  Тип видання: підручник-довідник
  Видання:
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 750
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


Викладений у підручнику матеріал дозволяє детально ознайомитися, зокрема, з причинами пошкоджень несучих і огороджувальних конструкцій та способами відновлення, підсилення, утеплення, гідроізоляції, заміни або влаштування нових конструкцій в будівлях різного функціонального призначення. Окрему увагу приділено висвітленню питань термореконструкції та пожежної безпеки будівель, а також модернізації міської забудови в цілому.

Підручник «Архітектура будівель та споруд» (Книга 4. «Технічна експлуатація та реконструкція будівель») призначений для студентів вищих навчальних закладів, які згідно з галузевим стандартом вищої освіти України навчаються за галуззю знань 19 «Архітектура та будівництво».

У підручнику викладені питання робочих програм навчальних дисциплін «Архітектура будівель і споруд», «Енергоефективність будівель і споруд», «Металеві конструкції», «Залізобетонні та кам’яні конструкції» «Конструкції з дерева і пластмас», «Спецкурс випускаючих кафедр архітектурних, металевих і залізобетонних конструкцій» підготовки бакалаврів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», орієнтованої на студентів 2...4 курсів і робочих програм «Дисципліна цільового призначення» та «Спецкурс» кафедр за вибором студентів магістрів 5...6 курсів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

При підготовці підручника врахований багаторічний досвід викладання курсів «Архітектура будівель та споруд» на кафедрі архітектурних конструкцій, «Металеві та дерев’яні конструкції» на кафедрі металевих і дерев’яних конструкцій, «Залізобетонні конструкцій» на кафедрі залізобетонних конструкцій.

Підручник рекомендований для бакалаврів, магістрів, аспірантів, широкого кола інженерів-проектувальників, спеціалістів з технічної експлуатації будівель та наукових співробітників, які спеціалізуються в питаннях проектування, технічного обстеження, реконструкції та термомодернізації будівель.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари