Проблеми та потенціал механізму правового регулювання сімейних відносин

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л13005
ISBN: 978-617-520-285-2

Автори: Чернега В. М
Новинка
Проблеми та потенціал механізму правового регулювання сімейних відносин
385 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Віталій Миколайович Чернега
  Загальна редакція: Віталій Миколайович Чернега
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 508
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


Монографію присвячено проблемам та потенціалу механізму правового регулювання сімейних відносин. У праці визначено стан наукової думки щодо механізму правового регулювання сімейних відносин та його іррелевантність із запитами (потребами) часу, а також представлено авторську візію правового регулювання сімейних відносин і поняття, ознаки та «архітектоніку» його механізму. Як в статиці, так і в динаміці осмислено кожен складник (норми сімейного права, правові звичаї, сімейні договори та домовленості; юридичні факти; сімейні правовідносини; акти здійснення і захисту сімейних прав та інтересів і виконання обов’язків; правову свідомість; правову культуру) механізму правового регулювання сімейних відносин. Окреслено розвиток доктрини сімейного права та її вплив на законодавця та суб’єктів правозастосування, а також розкрито вплив судової практики в сімейних справах на формування і реалізацію норм сімейного права. Сформовано низку пропозицій, спрямованих на розвиток норм сімейного права («підмурка» механізму правового регулювання сімейних відносин).

Монографію адресовано науковій, науково-педагогічній, суддівській, адвокатській спільнотам, посадовим особам органів державної реєстрації актів цивільного стану, опіки і піклування, суб’єктам законодавчої ініціативи, докторантам, здобувачам вищої юридичної освіти, а також іншим особам, увага яких сфокусована на феномені механізму правового регулювання сімейних відносин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари