Мас-медіа, піар, як засоби маніпуляції

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12970
ISBN: 978-617-520-235-7

Автори: Сенченко М.
Новинка
Мас-медіа, піар, як засоби маніпуляції
172 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Сенченко М. І., Сенченко О.М.
  Загальна редакція: Сенченко М. І., Сенченко О.М.
  Тип видання:
  Видання: Серія«Реванш історії: креативна революція»
  Рік видання: 2022
  Кількість сторінок: 200
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


У 1880 році Джон Свінтон (колишній керівник редакції газет «Нью-Йорк таймс» і «Нью-Йорк сан») був почесним гостем на банкеті, організованому в його честь. Коли запропонували тост за вільну пресу, Свінтон заявив: «Сьогодні в Америці немає такої речі як незалежна преса. Ви це знаєте, і я це знаю! Жоден з Вас не наважиться написати те, що думає. А якщо і наважиться, то заздалегідь знає, що в друк це не потрапить. Мені платять, щоб я тримав язик за зубами. Вам платять за те ж саме. І будь-який з вас, хто буде настільки безглуздий, що напише чесну статтю, буде викинутий на вулицю. Якби я наважився опублікувати свою чесну думку, я б залишився без роботи протягом 24 годин.

Робота журналістів: знищувати істину; стелитися, перекручувати, очорняти; підлабузнюватися перед Мамоною і продавати свою країну і свою расу за хліб насущний! Ви знаєте це, і я знаю це, так що це за нісенітниця – «піднімати тост за незалежну пресу»?

Ми інструменти і слуги багатих людей, що стоять за кулісами. Ми маріонетки; вони смикають за ниточки, і ми танцюємо. Наші таланти, здібності і життя належать їм. Ми інтелектуальні повії»!

У фокусі інтересів авторів – маніпуляції свідомістю за допомогою ЗМІ і піар-технологій. Книга призначена для широкого кола читачів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари