Довідник з історії України : [у 2 т.] Том 2 (з початку ХХ століття й до сьогодення)

Виробник: ФОП Філюк
Код Товару: Ф00003
ISBN: 978-966-373-914-4

Автори: Уривалкін О.
Довідник з історії України : [у 2 т.] Том 2 (з початку ХХ століття й до сьогодення)
420 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Уривалкін О.
  Загальна редакція: Уривалкін О.
  Тип видання: довідник
  Видання: Видавець О. Філюк.
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок:
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


Довідник підготовлений відповідно до вимог і програми МОН України з історії України для загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій і коледжів та питань Зовнішнього Незалежного Оцінювання. Для створення цього видання використано відомості з численних історичних джерел, розробки вітчизняної та зарубіжної історіографії, сучасні дослідження.

Текст доповнений історичними документами; довідковим матеріалом; рубриками — «Чи знаєте Ви, що…», «Це цікаво», «Історична Довідка», «Історичний портрет», «Історичні терміни і поняття»; ілюстраціями, картами, а також великою кількістю цікавої інформації. Охоплює період з початку ХХ століття й до 2019 року.

Даний «Довідник з історії України» може бути використаний учнями загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та коледжів для підготовки до занять та відповідей на питання ЗНО. Він стане у пригоді також студентам для систематизації знань, осмислення історичних подій та вироблення навичок аналітичної роботи.

Учителям цей довідник допоможе зробити урок цікавим та активізувати самостійну роботу учнів. Крім того, буде корисним широкому загалу читачів, хто цікавиться вітчизняною історією, у вирішенні питань, які постають під час засвоєння навчальної, науково-популярної та художньої історичної літератури і перегляду передач ТV.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари