Доки я тебе не знайду. У 2-х томах

Виробник: Фабула
Код Товару: S0001

Автори: Ірвінг Джон
Новинка
Доки я тебе не знайду. У 2-х томах
300 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Джон Ірвінг
  Загальна редакція:
  Тип видання: роман
  Видання: Видавництво Фабула
  Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 480+448
  Формат: 130х200
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


Джон Ірвінг — майстер психологічної прози, блискучий сценарист, сучасний класик, і роман «Доки я тебе не знайду» — найбільш автобіографічна з його книг. Герой роману, голлівудський актор Джек Бернс, виріс, не знаючи свого біологічного батька. Мати оточила його образ мовчанням і містифікаціями. Пошуки батька, якими починається і завершується ця епопея, визначають все життя Джека. Красень, улюбленець жінок, обдарований артист,— всі свої ролі він грає для одного-єдиного глядача… Це дивовижна книга про втрату цнотливості у всіх сенсах, а  ще — про подорожі, музику, повій, кіно, сакральний сенс татуювань, театр, психіатрів, церкви, насильство, егоїзм, а головне — вдячність.  

Герой роману, голлівудський актор Джек Бернс, виріс, не знаючи свого біологічного батька. Мати оточила його образ мовчанням і містифікаціями. Пошуки батька, якими починається і завершується ця епопея, визначають все життя Джека. Красень, улюбленець жінок, обдарований артист,— всі свої ролі він грає для одного-єдиного глядача…

Роман «Доки я тебе не знайду» (2005), що став бестселером у США, Джон Ірвінг вважає однією з найважливіших своїх книг, перш за все через те, що її теми і лейтмотиви безпосередньо пов’язані із біографією автора.

Джон Ірвінг — майстер психологічної прози, блискучий сценарист, сучасний класик.

Кілька попередніх його романи були екранізовані, а фільм за романом “Правила Дома сидру” отримав премію Оскар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре