Вибране. Збірник статей.

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12216
ISBN: 978-617-7320-10-3

Автори: Щербина В.С.
Вибране. Збірник статей.
350 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Щербина В.С.
  Загальна редакція:
  Тип видання: збірка праць
  Видання:
  Рік видання: 2015
  Кількість сторінок: 607
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


          Збірка праць, яка пропонується увазі читачів, містить найбільш вагомі для науки господарського права наукові статті Валентина Степановича Щербини – одного з найвидатніших та найавторитетніших представників науки господарського та господарського процесуального права, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, дійсного члена (академіка) НАПрН України, завідувача кафедри господарського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Видання підготоване членами кафедри господарського права до 65-річчя з дня народження В. С. Щербини і включає в себе раніше опубліковані у різні періоди наукові праці, які є фундаментом київської школи господарського та господарського процесуального права, віддзеркалюють тенденції правового регулювання господарських та господарських процесуальних відносин в умовах планово-розподільчої економіки, перехідного до ринкової економіки та сучасного періоду та зберегли свою актуальність і наукову цінність. 

Збірка праць розрахована на студентів, аспірантів, викладачів, наукових та практичних працівників, всіх, хто цікавиться історією становлення та розвитку господарського та господарського процесуального права в Україні в радянський період та за часів незалежності України. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари