Питання теорії конституційного права і модернізації Конституції України

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12122

Автори: Федоренко В.
Питання теорії конституційного права і модернізації Конституції України
120 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Федоренко В. Л. 
  Загальна редакція: Скрипнюк О.В. 
  Тип видання: Збірник наукових праць
  Видання:
  Рік видання: 2013
  Кількість сторінок: 190
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


     У збірці наукових праць вміщено дослідження актуальних питань теорії конституційного права, а також модернізації Конституції України в контексті діяльності Конституційної Асамблеї. Основна увага приділяється висвітленню проблем теорії та методології конституційного права, зокрема, конституційному праву як галузі права та юридичній науці, конституційній правосвідомості, системі та структурі конституційного права України, конституційно-правовій відповідальності.

    Висвітлюються питання теорії та історії Конституції України, а також визначаються шляхи і напрями її модернізації в умовах сьогодення. Зокрема, досліджуються проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини, удосконалення конституційних основ здійснення народовладдя, оптимізації конституційних механізмів організації та діяльності органів державної влади, вдосконалення конституційно-правового статусу столиці України – міста-героя Києва.

    Видання розраховане на молодих і досвідчених науковців, а також усіх, хто цікавиться проблемами конституційного права та змістом і перспективами модернізації Конституції України.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари