Публічна служба

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12865
ISBN: 978-617-520-075-9

Автори: В.П. Якобчук
Новинка
Публічна служба
230 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: В.П. Якобчук
  Загальна редакція: В.П. Якобчук
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку Науково-інноваційним інститутом економіки та агробізнесу Поліського національного університету 
  Рік видання: 2021
  Кількість сторінок: 394
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


У навчальному посібнику розглянуто теоретичні та прикладні питання публічної служби в Україні, аналізуються основні тенденції модернізації нормативно-правового забезпечення публічної служби, напрями удосконалення кадрової політики, формування ефективного лідерства в системі публічного управління, реалізації децентралізаційних реформ та роль органів місцевого самоврядування в розвитку територіальних громад. Значну увагу в посібнику приділено взаємодії органів державної влади та інститутів громадянського суспільства, застосуванню інноваційних та інформаційних технологій в публічній службі, політичному брендингу та наданню адміністративних послуг.

Навчальний посібник запропоновано для підготовки фахівців, які опікуються питаннями державного управління та місцевого самоврядування, а також при підготовці спеціалістів в інших галузях які пов’язані з питаннями державотворення та публічного управління. Розраховано на широке коло читачів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари