Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності (21 грудня 2017 р., м. Київ)

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12503

Автори: Федоренко В.
Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності (21 грудня 2017 р., м. Київ)
130 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив:
  Загальна редакція: проф. В.Л. Федоренка
  Тип видання: матеріали науково-практичної конференції  
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України 
  Рік видання: 2017
  Кількість сторінок: 212
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


      Матеріали науково-практичної конференції присвячені актуальним проблемам теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Досліджуються питання теорії, історії та методології судової експертизи у сфері інтелектуальної власності, проблеми захисту права інтелектуальної власності в Україні та за кордоном, а також особливості окремих видів судової експертизи в сфері інтелектуальної власності й консолідовані з ними судово-економічні та комп’ютерно-технічні експертизи і експертні дослідження, а також оціночну діяльність об’єктів інтелектуальної власності. 

Самостійно висвітлюються питання становлення та розвитку Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України. Здійснюється огляд наукової спадщини у сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності, відомого українського науковця, фундатора згаданого Центру, П.П. Крайнєва (1952–2014 рр.) 

Запропоновані матеріали науково-практичної конференції розраховані на судових експертів, оцінщиків, адвокатів, досвідчених і починаючих науковців, магістрів, які спеціалізуються в сфері права інтелектуальної власності, а також на всіх, хто поділяє цінності інтелектуальної власності.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари