Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності («Крайнєвські читання»)

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12530
Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності («Крайнєвські читання»)
140 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив:
  Загальна редакція: проф.В.Л. Федоренка 
  Тип видання: Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції (20 грудня 2018 р., м. Київ)
  Видання:
  Рік видання: 2018
  Кількість сторінок:  232
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка:  м'яка
  Переглянути зміст книги


    Матеріали II Міжнародної науково-практичної конференції («Крайнєвські читання») присвячені актуальним проблемам теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Висвітлюються питання теорії, історії та методології судової експертизи у сфері інтелектуальної власності, проблеми захисту права інтелектуальної власності в Україні та за кордоном, а також особливості окремих видів судової експертизи в сфері інтелектуальної власності й консолідовані з ними судово-економічні та комп’ютерно-технічні експертизи і експертні дослідження, а також окремі проблеми кримінології. 

   Аналізується вплив наукової спадщини відомого українського вченого, фундатора НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності П.П. Крайнєва (1952-2014 рр.) на розвиток судової експертизи з питань інтелектуальної власності в Україні. Уперше висвітлюються актуальні питання судової експертизи з інтелектуальної власності в Республіці Польща та Республіці Вірменія. 

  Запропоновані матеріали науково-практичної конференції розраховані на судових експертів, оцінщиків, адвокатів, досвідчених і починаючих науковців, магістрів, які спеціалізуються в сфері права інтелектуальної власності, а також на всіх, хто поділяє цінності права на об’єкти інтелектуальної власності.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари