Місцеве самоврядування в Україні та державах-учасницях ЄС: конституційне регулювання й організаційні моделі

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12510
ISBN: 978-617-7605-79-8

Автори: Чернеженко О
Місцеве самоврядування в Україні та державах-учасницях ЄС: конституційне регулювання й організаційні моделі
220 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Чернеженко О. М.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою НАВСУ 
  Рік видання: 2018
  Кількість сторінок: 380
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


     У монографії комплексно обґрунтовуються теоретико-методологічні основи конституційного регулювання моделей місцевого самоврядування в державах-учасницях ЄС і в Україні. Зокрема, досліджується сутність і зміст категорії «модель місцевого самоврядування», а також питання типології основних моделей місцевого самоврядування. Узагальнюється та систематизується науковий досвід українських і зарубіжних учених щодо типології конституційних моделей місцевого самоврядування. Аналізуються Європейська хартія місцевого самоврядування та механізми конституційно-правового регулювання моделей місцевого самоврядування в Україні та державах-учасницях ЄС.

   Самостійний розділ монографії присвячено вивченню конституційно-правової природи моделей місцевого самоврядування, поширених у ЄС. Зосереджено увагу на конституційних основах територіальної організації публічної влади, форм безпосередньої демократії на місцях і найпоширеніших систем органів місцевого самоврядування в державах-учасницях ЄС. Також досліджуються аналогічні складники конституційної моделі місцевого самоврядування в Україні, з урахуванням реформи місцевого самоврядування та територіальної організації публічної влади на засадах децентралізації в 2014-2018 рр.

   Систематизовано та досліджено такі чинники впливу на трансформацію української конституційної моделі місцевого самоврядування як регіональна політика ЄС, позитивні тренди і практики децентралізації. Досліджуються основні переваги і проблеми процесів децентралізації в Україні та ЄС.

Для магістрів, докторантів і професорсько-викладацького складу вищих юридичних навчальних закладів, службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари