Конституційно-правові основи розвитку та функціонування громадянського суспільства в Україні

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12280
ISBN: 978-617-7320-75-2

Автори: Лотюк О.С.
Конституційно-правові основи розвитку та функціонування громадянського суспільства в Україні
200 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Лотюк О.С.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 336
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


     У монографії висвітлюються теоретико-методологічні та законодавчі аспекти конституційних основ громадянського суспільства, визначаються та систематизуються міжнародні стандарти забезпечення права  людини  на участь в управлінні державними справами та на свободу асоціацій і їх об’єднань, здійснюється типологія основних моделей конституційного регулювання взаємовідносин громадянського суспільства та держави, обґрунтовуються пропозиції щодо закріплення в Конституції України засад паритетного партнерства держави і громадянського суспільства в утвердженні прав і свобод людини, верховенства права та демократії. Значна увага приділяється генезису правової думки та правотворчої і правозастосовної практики функціонування громадянського суспільства в контексті розвитку конституціоналізму та конституційного права.

   Виявляються та систематизуються основні функції громадянського суспільства, розкривається їх зміст. Досліджується структура громадянського суспільства та її складові. Визначаються особливості конституційно- правового статусу інститутів громадянського суспільства в Україні.

   Розкривається зміст конституційно-правового механізму взаємодії громадянського суспільства та держави в Україні та зарубіжних державах, насамперед державах-учасницях ЄС, США, Швейцарії та ін. Досліджується потенціал партисипаторної демократії для сучасного конституційного державотворення та правотворення.

     Для студентів, магістрів і докторантів вищих юридичних навчальних закладів, усіх, громадських діячів і представників громадських організацій і інших інститутів громадянського суспільства.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари