Конституційні моделі місцевого самоврядування та управління в державах-учасницях ЄС, Швейцарії та Україні

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12306
ISBN: 978-617-7507-75-7

Автори: Федоренко В.
Конституційні моделі місцевого самоврядування та управління в державах-учасницях ЄС, Швейцарії та Україні
230 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Федоренко В.Л., Чернеженко О.М.
  Загальна редакція: Федоренко В. Л.
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою
  Рік видання: 2017
  Кількість сторінок: 288
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


     У монографії висвітлено проблеми теорії та історії місцевого самоврядування в Європі, обґрунтовано типологію його основних моделей. 

     Досліджено конституційні моделі місцевого самоврядування у державах-учасницях ЄС – Австрії, Великій Британії, Італії, Іспанії, Німеччині, Франції, Польщі, Угорщині, а також у державах-учасницях ЄС Балтики і Скандинавії. Особливу увагу приділено з’ясуванню особливостей моделі місцевого самоврядування та управління у Швейцарії. Комплексно, із залученням іноземних джерел, проаналізовано історичні витоки, конституційно-правові основи та управлінські практики утвердження і функціонування місцевого самоврядування у державах-учасницях ЄС та Швейцарії, а також перспективи застосування в Україні досвіду цих європейських держав щодо проведення реформ із децентралізації.

     Окремий розділ монографії присвячено конституційним основам місцевого самоврядування та управління в Україні, а також реформі місцевого самоврядування на засадах децентралізації. Досліджено проблеми і здобутки процесу добровільного об’єднання територіальних громад та формування їх представницьких органів у 2016–2017 рр. Висвітлено роль міжнародних організацій, програм і грантів, спрямованих на удосконалення української моделі місцевого самоврядування та управління в Україні.

Розраховано на досвідчених та молодих науковців, викладачів вищих навчальних закладів і магістрів у сфері права та публічного управління, представників інститутів громадянського суспільства.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари