Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12703
ISBN: 978-617-7844-28-9

Автори: Федоренко В.
Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні
70 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив:
  Загальна редакція: Федоренко В.Л.
  Тип видання: науково-методичне видання
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 88
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


 У репрезентованому виданні розкриваються наукові основи сутності, змісту, генезису та системи судової експертизи об’єктів права інтелектуальної власності в Україні. Здійснюється характеристика основних видів судово-експертної діяльності. Зокрема, визначаються предмет, основні терміни (визначення), об’єкти, основні завдання, типові питання, які ставляться на вирішення судового експерта, особливості призначення та матеріали, необхідні для проведення судової експертизи за спец. 13.1.1-13.9. Наводяться рекомендовані для використання при проведенні кожного із зазначених видів експертизи об’єктів права інтелектуальної власності нормативно-правові акти, методики і науково-методичні джерела. Характеризуються особливості призначення та проведення судових експертиз об’єктів інтелектуальної власності в цивільному та господарському судочинстві. 

Це науково-методичне видання стане в нагоді майбутнім і атестованим судовим експертам з питань інтелектуальної власності, суддям, адвокатам, досвідченим науковцям і початківцям, представникам громадськості, оцінювачам, а також на всім, хто поділяє цінності непорушності та ефективного захисту права на об’єкти інтелектуальної власності.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари