Референдне право України

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12026

Автори: Погорілко В.
Референдне право України
10 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Погорілко В.Ф. Федоренко В.Л.
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2009
  Кількість сторінок: 364  
  Формат: А5, 60*84/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


      Перший в Україні навчальний посібник з референдного права започатковує теоретико-методичну базу спеціального навчального курсу «Референдне право України». Навчальний посібник представлений двома частинами, що розкривають сутність і зміст референдного права і референдного процесу України, зокрема, проблеми загальної теорії референдного права, історії референдумів, поняття та види референдумів в Україні, їх функцій, співвідношення референдумів із іншими формами прямого народовладдя, а також проблеми основних інститутів референдного права та питання організації та проведення всеукраїнського і місцевих референдумів.

     У Додатках навчального посібника міститься чинне референдне законодавство України станом на 1 червня 2006 р., навчальна програма спецкурсу «Референдне право України» та хронологічна таблиця найбільш відомих референдумів у світі.

    Посібник розрахований на студентів і магістрів вищих закладів освіти, аспірантів, членів дільничих комісій з референдума та всіх, хто цікавиться проблемами референдного права та референдного процесу в Україні.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари