Посередництво і представництво в господарському праві та процесі України

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12257
ISBN: 978-617-7320-42-4

Автори: Рєзнікова В.
Посередництво і представництво в господарському праві та процесі України
125 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Рєзнікова В.В., Россильна О.В
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2016
  Кількість сторінок: 216
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


     У навчальному посібнику розглядаються теоретичні і практичні аспекти правового регулювання посередництва та представництва в господарському праві та процесі України. Розглянуто  поняття  посередництва,  висвітлено  його  правову  природу.  Розкрито поняття, особливості та структуру посередницьких правовідносин, особливості та види посередницьких договорів.

   Висвітлено поняття, принципи та переваги медіації (посередництва) як способу вирішення господарських спорів, а також моделі медіації. Окреслено перспективи впровадження медіації в Україні.

    Значну увагу приділено як представництву загалом, так і комерційному представництву зокрема, в господарському праві.  Розкрито правову  природу, а також порядок видачі довіреності. Здійснено розмежування посередництва та представництва як суміжних правових категорій, висвітлено проблеми їх співвідношення.

    Розкрито поняття господарського процесуального представництва, визначено його ознаки та види, особливості правового статусу фахівців у галузі права, посадових осіб, інших працівників, процесуальних співучасників, а також специфіку участі законних представників у господарському процесі. Проаналізовано правовий статус державних та інших органів, які беруть участь у господарському процесі з метою представництва публічно-правових інтересів. Розкрито процесуальну природу повноважень органу юридичної особи, особливості участі прокурора в господарському процесі, а також виділено характерні ознаки виконання зазначеними особами представницьких функцій.

     Розрахований на викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, а також юристів, яких цікавлять  проблеми господарського та господарського процесуального права.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари