Охорона Конституції України та конституцій зарубіжних країн: конституційно-порівняльний аналіз: монографія

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12820
ISBN: 978-617-7910-96-0

Автори: Черняк Є.В
Новинка
Охорона Конституції України та конституцій зарубіжних країн: конституційно-порівняльний аналіз: монографія
280 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Черняк Є.В
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендувала до друку Вчена рада юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 592
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  Монографія є комплексним порівняльним дослідженням теоретичних і практичних питань, пов’язаних з охороною конституції в Україні та зарубіжних країнах. Положення вітчизняного законодавства щодо засобів (гарантій) охорони конституції розглядаються у порівнянні з відповідними положеннями національних законодавств зарубіжних, переважно європейських, країн. У роботі розкрито генезу, поняття охорони конституції, чинники, якими обумовлюється ефективність системи охорони конституції, а також здійснено конституційно-порівняльний аналіз ролі і значення Українського народу, Верховної Ради України, Президента України, органів виконавчої влади, конституційного контролю, місцевого самоврядування, судів України, громадянського суспільства та аналогічних суб’єктів охорони конституції у зарубіжних країнах. З урахуванням сучасних досягнень теоретико-правової науки, новітніх результатів науки конституційного права, практики реалізації норм конституції в Україні та зарубіжних країнах, проведенням порівняльного конституційно-правового аналізу, виявленням тенденцій сучасних конституційних процесів обґрунтовано пропозиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення правового регулювання інституційно-організаційних засобів та заходів (гарантій) охорони Конституції України.
Для науковців, практикуючих юристів, викладачів, аспірантів, студентів юридичних вузів, а також усіх, хто цікавиться питаннями конституційного права.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари