Конституційні основи правозахисної діяльності в Україні

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12762
ISBN: 978-617-7605-89-7

Автори: Корнієнко П.
Конституційні основи правозахисної діяльності в Україні
180 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Корнієнко П.С. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 348
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  У монографії висвітлюються проблеми теорії та практики конституційної правозахисної діяльності в Україні, а також досліджуються основні суб’єкти, методи і форми діяльності щодо захисту основоположних прав й свобод людини. Обґрунтовується зміст і сутнісні ознаки категорії «конституційна правозахисна діяльність», здійснюється періодизація генезису правозахисної діяльності та її конституювання в Україні, аналізується система конституційної правозахисної діяльності та основні її складники. Приділяється увага питанню пріоритетності утвердження та захисту прав і свобод людини в діяльності Української держави. 
  Висвітлюється діяльність адвокатури як ефективного інституту захисту конституційних прав і свобод людини в Україні. Досліджуються особливості правозахисної діяльності вітчизняних і міжнародних правозахисних організацій, а також правозахисний потенціал громадянського суспільства в цілому. 
Розрахована на починаючих і досвідчених учених-конституціоналістів, правозахисників, адвокатів, державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари