Конституційне регулювання місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12774
ISBN: 978-617-7910-61-8

Автори: Чернеженко О
Конституційне регулювання місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу
184 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Чернеженко О.М.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою Національної академії внутрішніх справ України 
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 316
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  У монографії комплексно обґрунтовуються теоретико-методологічні та історичні засади конституційних основ місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу. Зокрема, досліджується сутність і зміст категорії «конституційні основи місцевого самоврядування», а також ґенеза конституційних основ місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу. Узагальнюється та систематизується науковий досвід українських і зарубіжних учених щодо типології конституційних основ місцевого самоврядування. Аналізуються Європейська хартія місцевого самоврядування та механізми конституційно-правового регулювання основ місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу.

Самостійний розділ монографії присвячено вивченню конституційно-правової природи основ місцевого самоврядування, поширених у Європейського Союзу. Зосереджено увагу на конституційних основах територіальної організації публічної влади, форм безпосередньої демократії на місцях і найпоширеніших систем органів місцевого самоврядування в державах-учасницях Європейського Союзу. 

Систематизовано та досліджено такі чинники впливу на трансформацію української конституційної моделі місцевого самоврядування як регіональна політика Європейського Союзу, позитивні тренди і практики децентралізації. Досліджуються основні переваги і проблеми процесів децентралізації в Європейського Союзу та надаються рекомендації щодо розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні.

Для магістрів, докторантів і професорсько-викладацького складу вищих юридичних навчальних закладів, службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари