Діагностика та розвиток професійних управлінських і лідерських здібностей державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування в Україні.

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12206
ISBN: 978-617-7320-06-6

Автори: Ірхін Ю. Б.
Діагностика та розвиток професійних управлінських і лідерських здібностей державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування в Україні.
124 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Ірхін Ю. Б. Федоренко В. Л. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2017
  Кількість сторінок: 114
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


            Навчальний посібник присвячено питанням діагностики й розвитку професійно важливих управлінських і лідерських здібностей державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування. Проаналізовано основні напрями реформування державної служби і служби в органах місцевого самоврядування та відповідні законодавчі новели, пов'язані з формуванням якісного корпусу публічних службовців та утвердженням нових проєвропейських служб управління персоналом в Україні. Розкрито сутність і зміст, методи і форми діагностики управлінського та лідерського потенціалу публічного службовця. Окремий розділ присвячено проблемам розвитку управлінського та лідерського потенціалу публічних службовців в Україні. Охарактеризовано основні методи і форми розвитку лідерства в державних службовців і службовців місцевого самоврядування в Україні. Вміщено Додатки – модуль тестування відповідних здібностей публічних службовців.

    Навчальний посібник буде цікавий для керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, керівників державної служби, працівників служб управління персоналом, менеджерів із рекрутингу персоналу, коучерам, викладачам, аспірантам, докторантам і магістрам у сфері управління персоналом, а також усім, не байдужим до проблем діагностики та розвитку професійно важливих лідерських і управлінських здібностей публічних службовців в Україні.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари