Цивільне право в Україні. Ч1. Загальна частина. Видання 2-ге

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12445
ISBN: 978-617-7605-05-7

Автори: Шишка Р.Б.
Топ Продажів
Цивільне право в Україні. Ч1. Загальна частина. Видання 2-ге
420 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: колектив авторів
  Загальна редакція: проф. Р.Б. Шишки
  Тип видання: підручник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 736
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


   Підручник розроблено відповідно до програми Цивільне право України на основі положень актів чинного цивільного законодавства, з урахуванням вимог Болонської системи, досвіду регулювання цих відносин в інших країнах, існуючих основних теоретичних конструкцій окремих інститутів цивільного права, судової практики, накопиченого авторами досвіду його викладання як навчальної дисципліни. 

   В ньому поміщені аналітичні огляди відомих теоретичних конструкцій окремих інститутів і субінститутів цивільного права, у тому числі авторські, бачення розв’язання вузьких місць правозастосування. Він може бути використаний при проведенні наукових досліджень. Є відмінності у структурі та викладенні матеріалу: вказується план, основні акти цивільного законодавства, та додаткова література, а у кінці – питання для самоконтролю.

   Розрахований на, студентів, у тому числі за програмами магістерської підготовки за напрямками приватного права, викладачів, аспірантів, вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівнів акредитації. Буде корисний практикам та іншим особам, які цікавляться проблемами та новинками цивільного права, особливо молодим викладачам, здобувачам. 

  Може бути рекомендований пересічним учасникам конкретних правовідносин, оскільки містить опис типових таких правовідносин, рекомендації щодо вирішення спорів за ними.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари